Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetne belőlem katona?

Lehetne belőlem katona?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és tulajdonképp szerintem max kukapucoló lenne belólem. Anyám öregen szült, apám rákos és minden baja van, cigiznek mind a ketten és mindig elmegy a pénzünk erre meg apám mgyogyóira. A jegyeim rosszak csomó mindenből bukásra állok. Arra gondoltam hoyg ha 18 leszek elmegyek katonának valami veszélyes környékre és onnan kapok biztos valamennyi pénzt és legalább el tudom kezdeni az életemet. Ahoz hogy katona legyek kellenek a jó jegyek? Vagy pénz? Vagy mik a feltételek hogy felvegyenek.
2010. jan. 2. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy katona legyél elkell jutnod az egyetemig minimum!

Ha ez nem megy légiós asszem még lehetsz, de ahhoz érdemes franciául tudni. (tehát francia idegenlégióra gondolok) ott aztán elkezdheted az életed, de nem is fogsz hamar hazajutni.

2010. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
héé öccse! El ne hidd ennek a baromnak, hogy egyetem meg francia légió!...a f_szt! Elég a 8. áltlános ha katona akarsz lenni!
2012. szept. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
tényleg ne hidd el hogy egyetem kell hozzá...elég ha megvan a 8.ált. De akkor csak legénységi állományba kerülsz.
2013. jan. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!