Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy velem mi a...

Nem tudom hogy velem mi a baj? Volt már valaki ilyen helyzetben? Hogy lehetne változtatni rajta?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az én bajom az lenne hogy nem tudok kialakitani egy normális kapcsolatot. Valamiért a fiúkkal nem tudok kommunikálni mindig ideges leszek, félek hogy ostobaságot mondtok amely elriassza öket, ezért még nem volt kapcsolatom ennyi idösen. Az a baj hogy nekem az általános iskolában rossz véleményem volt a fíúkról(mindig csúfoltak és ezáltal önbizalomhiányos lettem,mindig csúnyának érzem magam úgy magamat se nagyon szerettem). Tudom hogy van ennél nagyobb gond is, de mindegyik barátnőmnek van kapcsolata és ezáltal sokszor úgy érzem nem vagyok oda illö. Kösszönöm aki elolvasta és ha válaszolt. 19/L
2014. jún. 9. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán első körben le kellene győzni a gátlásaidat. Utána meg minden menni fog.
2014. jún. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fiúk nem olyan lekezelőek,mint a lányok.Ha ostobaságot mondasz akkor csak felvidítod őket.Ha mindíg vidám vagy akkor nem lesz gond.
2014. jún. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!