Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan érdemes külföldi...

Hogyan érdemes külföldi munkavállalásba kezdeni? (hol mehbízhatóak az álláshirdetések, stb. bővebben lent)

Figyelt kérdés
Párommal Ausztriában szeretnénk munkát vállalni, de nem tudjuk, hogyan vágjunk bele. Akinek van tapasztalata, kérem segítsen. Szkeptikusak vagyunk a különféle netes hirdetések kapcsán. Parndorfon gondolkodtunk, érdemesebb lenne kimenni és úgy keresgélni? Vagy maradjunk a neten?:)

2011. nov. 7. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:

neten is lehet.


google beírod hogy job és a helyet. mejd szükítesz hogy mi akarsz lenni és késssz. beadod az önéletrajzodat vagy felhívod öket telefonon.

de német nyelvtudás kell.

2011. nov. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. De amint fentebb írtam, picit bizalmatlanok vagyunk a netes hirdetésekkel kapcsolatban. Neten is keresek, csak nem tudom, melyik oldal megbízható. Ugyanis sok a kamuhirdetés, átverés stb.

Párom közép-én felsőfokon beszélek németül, ezzel nem lesz baj (remélem:)

2011. nov. 7. 14:57
 3/6 lajos1614 válasza:
Az a biztos ha olyan helyre mentek ahol már dolgozik valami ismerős mert, manapság sok az átverés!Ha van nyelvtudásotok akkor tudom ajánlani a [link] oldalt! Van olyan ismerősöm akiket ez a cég juttatott ki és nagyon jó!!
2011. nov. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi ismerősünk nincs, ezért is vagyunk tanácstalanok. Főképp határmenti melókat nézünk, mert átjárással jobban megéri munkát vállalni
2011. nov. 7. 15:00
 5/6 komasa ***** válasza:
Nagyon vigyázzatok a munkaközvetítőkkel, mert van olyan aki csak elkéri a regisztrációs díjat, meg mindenféle ürüggyel lehúz, és a melóból nem lesz semmi. Próbáljatok keresni valakit, aki már kint dolgozik, és nála informálódjatok. Tegyetek szert kint dolgozó ismerősre. Sok sikert!
2011. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én keresnék egy osztrák álláshirdető honlapot, és azon nézelődnék, 1-2-re küldenék önéletrajzot, aztán majd kialakul. Ha szkeptikus vagy a netes álláshirdetésekkel, sose lesz munkád. Vagy menj ki és vegyél egy újságot. De, aki már volt munkanélküli, az tudja, hogy az újság ugyanúgy tele van átverésekkel, mint az internet. Csak nehezebb szűrni, mert neten, ha beírod googl-be, 2 perc alatt kiderül, hogy átvágás az egész. A munkaközvetítőket kicsit se ajánlom, nagyon sok pénzt elvesznek, és cserébe előfordul, hogy szinte semmit se kapnak az ügyfelek.
2012. máj. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!