Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan nyerhetném meg az 5-ös...

Hogyan nyerhetném meg az 5-ös lottót?

Figyelt kérdés
Nem ártana hogyha pár szármillió jönne a házhoz, mostanában kicsit szűkösebben élek. Hogyha ti lottóztok, mi alapján választjátok meg a számokat?
2014. jún. 12. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes bármilyen taktikáról is beszélni. Ha minden héten 1000 számmezővel próbálkozol (ami 225 ezer forintba kerül), akkor is 0,0000227535% az esélyed a nyerésre (ez kiszámolt érték, nem véletlen hatásvadász számok). Ha csak 1 darabbal, akkor ezerszer rosszabb.
2014. jún. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. jún. 12. 14:01
 3/5 anonim ***** válasza:

A lottó az egy játék, amiért fizetned kell.

Hogy néha nyer valaki valamit, az általában csak a játék izgalmát adja.

2014. jún. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hiába próbálkozik itten az ember..még egy 3-as sem jön össze,nemhogy egy 4-es vagy 5-ös..Az a baj,hogy hogy ha nem nyer egy szelvény,akkor nem adják vissza a lóvét,hiszen az hibás,nem nyerő,ezért kéne rá gari,vagy biztosítás pl ha nem nyerem meg az 5-öst akkor fizet a biztosító..Meg ha valaki elviszi az 5-találatost akkor az az ember nem adja vissza az én pénzem,mert én nem neki adtam,ennyi erővel nekem is adhat mindenki csak 100ft-ot,nem nagy pénz,,de ha ad kb 2millió ember 100ft-ot az már jó összeg lesz a végén,és akkor befogom a pofcsimat...

Na meg kéne haladni is,mert nem 80 évesen szeretném megnyerni a lottót,mert akkor már cseszhetem,,max ki tudom fizetni az öregek otthonát azt a többi meg megy a levesbe...

2014. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen. Ki kell töltened az összes lehetséges módon a szelvényeket és föladni szépen. Garantált ötös!

Ehhez egészen pontosan 43949263 szelvényt kell megvásárolnod, ha egyet sem rontasz el! :D Megéri? Nem!

2014. jún. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!