Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mihez kezdenétek, ha...

Ti mihez kezdenétek, ha megnyernétek az ötös lottót?

Figyelt kérdés
Eljátszottam ezzel a gondolattal és kíváncsi vagyok más véleményére is..

2014. ápr. 17. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tudom csak írni a magam részéről, mint az összes korábbi azonos kérdésre: Önmagam egészségi állapotának a feljavítása lenne az elsődleges.
2014. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megpróbálnék egészségesebben élni a családommal együtt. Sokféle befektetési jegyet vennék, több bankba kötném le a pénzt. Kb. azt az életet folytatnám, amit eddig, csak szebb környezetben, nyugisabb helyen.
2014. ápr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
megfürdenék
2014. ápr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Felmondanék. Lehet hogy keresnék munkát ( azaz nyitnék egy vállalkozást ) amit szeretek, de a mostani munkahelyemről biztos hogy felmondanék. Kicsit költenék: építettnék egy nagy házat ( mint amilyenek a Szép Házak c. újságban is szoktak lenni ), esetleg kúriát vagy kisebb kastélyt ( [link] ), vennék autó(ka)t, stb. A többit aranyba és ingatlanba fektetném, ill. amennyiben ( mint már említettem ) nyitnék egy vállalkozást és abba fektetnék némi összeget ( ingatlan: egyetem melletti kertesházak és lakások elég kelendőek albérletnek, ill. külföldön nagyobb cégek közelében szintén ez a kettő a kelendő: kis kertesház, alacsony rezsivel vagy közepes / nagyobb lakás szintén alacsony rezsivel ). Természetesen jó néhány milliót lekötnék a gyermekeim javára külön bankszámlára és adakoznék belőle egy kicsit ( 1-2 000 000 Ft néhány állat- és szegényemberek segítőnek, ill. ugyanennyi valami utca lakónak, a jobbik fajtának, akinek rendes végzettsége van, de elvesztette az állását és az utcára kerül, mert akkor tudom hogy hova megy a pénzem és biztos vagyok benne, hogy jót teszek ).
2014. ápr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elköltöznék Izlandra, vennék egy farmot és jómódúan gazdálkodnék.
2014. jún. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elmennék politikusnak és még többet keresnék.
2014. jún. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
megnyerted az ötöslottót és farmon akarsz trágyát pucolni....?
2016. nov. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Hadfisereget toboroznék és meghódítanám az egész világot. Aztán A Föld ásványkészleteit kibányásztatnám, űrsiklókat építtetnék és kolóniákat telepítenék a naprendszer lakható bolygóira. Ezután kikiáltanám az Első Galaktikus egyeduralmi rendszert, amelynek én leszek az egyeduralkodója. A Marson megtalálnám a hosszú élet titkát, így utódokra sem lenne szükségem. Tartanék egy 300 női tagból és egy férfi tagból álló háremet.


Ezután klónoztatnám magam, 500 db klónt hoznék létre akik a testi épségemért felelnének, mint személyi testőrök. Ez azért kell hogy ne tudják az esetleges merénylők hogy melyikünk az eredeti. :D



.... Na jó vicceltem, én is trágyát akarok ganézni egy farmon.

2016. nov. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7: Itthon elég jól elvagyok a "trágya pucolással", Izlandon pedig még jövedelmezőbb gazdálkodni. Tökéletes befektetés lenne. Bár esélyes, hogy lottóötös nélkül is meglesz :)
2016. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!