Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább szivatás,...

Mi volt a legdurvább szivatás, amit ti, vagy éppen, hogy ellenetek vki csinált?

Figyelt kérdés
csak poénból :)
2010. jan. 3. 00:29
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

sztem az amikor telepakoltuk általánosban az osztálytársam parizeres szenyóját hörcsög sz*rral, aztán mikor láttuk hogy milyen jóízűen falatozik, akkor a desszertet is megízesítettük. (pilótakeksz)

gondolhatod hogy szakadt mindenki a röhögéstől:D

2010. jan. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
úúúúú! szegény gyerek! xD
2010. jan. 3. 00:43
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
mindenki szerette xD
2010. jan. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
hát az amikor általánosban utazott az osztály vmi városba vonattal, oszt.társam elment wc-re (de ilyen full extra érintőgombos szar volt:D) na és nem tudta hogy kell bezárni,és úgy hagyta. erre három f*sz oszt.társam odamentek és simán kinyitották úgy poénból 'hátha nyitva van' xD és ott röhögtek szegényen. ő meg ott ült és nem tudott mit tenni mert felállni mégse kellett volna, bezárni meg csak belülről lehetett .. :D aztán pár perc múlva magtól bezárult az ajtó. na ez örök emlék :D
2010. jan. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Egyszer egy lány osztálytársammal szórakoztunk és nem engedtük leszállni a nagybuszmegnél (mi így hívjuk az autóbuszállomást), így egy megállóval tovább jött.
2010. jan. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Hát én is akartam írni valami jót, de az elsőt nem tudom túlszárnyalni! :)))
2010. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
első vagyok. nem értem hogy minek pontoznak le amikor csak válaszolok a kérdésre:D nevetséges
2010. jan. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

22:19 vagyok.

Első! Bocsi, ha félreértettél de én felpontoztalak.

2010. jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
első vagyok. köszi hogy felpontoztál:) nem értettelek félre, de a válasz mégis csak 63%-ban hasznos szóval valakik le is pontoztak ^.^"
2010. jan. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

elsőnek:

tényleg hogy lepontoztak téged... pedig poén xD mindegyik naon vicces!!! :D buszmegállós is!! :D

2010. jan. 5. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!