Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan dolog, amit szerette...

Van olyan dolog, amit szerettetek volna látni/olvasni Harry Potter világából/világáról?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy pl olyan kastélyrészek amiket Rowling nem írt le vagy olyan tanórákra amikre kíváncsiak vagytok. Esetleg bizonyos karakterek háttértörténetére vagy másra amit hiányoltok a HP "birodalomból".

2014. jún. 18. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Én arra a bizonyos Roxfort történetére lennék nagyon kíváncsi, amit Hermione folyton emlegetett :)


És Lunáról is nagyon szívesen olvastam volna még többet.

2014. jún. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hali! Tom Denem fiatalkoráról még. (nagyon tetszettek a merengőben a visszaemlékezések róla)
2014. jún. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lily & Piton részek elsősorban

+ Több visszaemlékezés (Tom Denem, Sirius-James-Lupin-Pettigrew barátság)

2014. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Még azokra a kviddics meccsekre is kíváncsi lennék, amikor nem a griffendél játszott, hanem pl. hugrabug a mardekár ellen, és Harry a nézők soraiban ült.

2014. jún. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én szerettem volna, ha többet mennek le a konyhába,(más kötetekben is )vagy többet szerepelt volna Dobby, szintén többet olvastam volna az ikrekről. (meg Cedricről)

Piton szemszögéből is megnéztem volna a történetet.

Valamint szívesen olvastam volna még a hetedik évről, amiből Harryék kimaradtak, pl. Semaus vagy Neville szemszögéből.

2014. jún. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Lily és James történetére lennék kíváncsi. Utolsó roxfortos év, házasságuk stb. Még jó lett volna, ha az írónő egy pár oldalt szentel az epilógusban a Weasely és Potter gyerekek bemutatására.
2014. jún. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Piton szemszöge érdekelt volna,a beszélgetései Dumbledorral,Lilyvel való kapcsolata.Tekergőkről is hallhattunk volna többet,Hermione családja is jobban érdekelt volna.Ezeket a könyvben,a filmben ezeket hiányoltam:mikor Harry szétverte Dumbledore irodáját,Féregfark halála,kicsit több roxforti csata(Tonks,Lupin halála).
2014. jún. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!