Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » 1D rajongók! Szerintetek...

1D rajongók! Szerintetek valós volt a "Larry Stylinson" dolog?

Figyelt kérdés

Láttam pár videót, nekem az jött le, hogy több volt ott, mint barátság, még ha nem is valltak színt egymás előtt. De minden egyes gesztusban, érintésben, nézésben volt valami.

Szerintetek?



2013. szept. 14. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Sokszor elhangzott a kérdés de sosem válaszoltam mert úgy éreztem, a kérdező már tudja a választ és lényegtelelen. De te szimpatikus vagy úgyhogy: az a véleményem erről az egészről hogy ők ketten mindent megtesznek hogy eltitkolják a nyilvánosság elől ezt a vonzalmat. de eljön majd az az idő amikor már mindenki tudni fogja de nincs felvállalva. ez az úgynevezett nyílt titok...én már most is ilyennek érzem ezt a dolgot mert olyan egyértelműen sugárzik róluk!! és én őszintén szólva várnék már egy lebuktató pillanatot amikor megbizonyosodhatok hogy igeeen tényleg igaz és akkor nagyon boldog lennék mert ez nekem nagyon tetszik! <3
2013. szept. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Larry igaz :) Ezt Haz már többször is megerősítette. x
2013. szept. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Én igazából nagyon sok ilyen kérdést olvastam. Valaki azt mondta hogy a menendzserük azt mondta nekik, hogy emiatt a szóbeszéd miatt egymásra se nézzenek. :(
2013. szept. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Elég nagy nyomás lehet rajtuk emiatt, az biztos.

Mindenesetre én is örülnék, ha lenne valami, mert annyira jó őket együtt látni, szerintem illenek egymáshoz.

Sajnálnám, ha ez a későbbiekben tönkremenne, remélem megpróbálják megőrizni a dolog varázsát.

2013. szept. 15. 21:14
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

nem, maga Harry írta a neten :D ők csak nagyon jó barátok, afféle bromance volt, DE nem az a túl spilázott Larry Stylinson, amire itt a többség gondol.

Harry szerint olyanok voltak Louisval, mint a vér szerinti testvérek. és így teljesen érthető, miért voltak olyan nyitottak. a szokásosnál picivel szorosabb barátság, semmi több.

sőt, ha annyira tudni akarjátok, nekem is volt olyan barátnőm, akivel így viselkedtünk, mint ők ketten, de nem volt barátságnál több :D semmi jelentősége

2013. szept. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Larry igaz,és ezt maga Haz mondta. Btw ő mindig is a fiúkhoz vonzódott. x
2013. szept. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
előzőnek: jó nagy wattafák, amit írtál! és nagy baromság is :D
2013. szept. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Eriggy' má more,a kemény 2 hónapos directionerségeddel. x
2013. szept. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
előzőnek írtam *
2013. szept. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
84%
Ez ostobaság Louisnak barátnője van több, mint 3 éve. Harrynek meg annyi csaja volt már ezért képtelenség, hogy biszex vagy homoszexuális legyen.
2014. febr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!