Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most akkor én bolond vagyok?

Most akkor én bolond vagyok?

Figyelt kérdés
van hogy ránézek tárgyakra és elkap a nevetés pedig semmi különös nincs bennük pl: ha valaki azt mondja hogy mamusz elképzelek egy mamuszt és órákig röhögök rajta. meg minden alkalommal amikor megnyitom a csapot azon nevetek hogy jön a víz. a másik hogy túlságosan tökéletes akarok lenni ha valami nem stimmel rajtam (apróbb dolgok) órákig sminkelem magam meg vasalom a hajam. és mindenkit szebbnek látok magamnál.ez biztos hogy nem kényesség ez már szerintem beteges.
2011. nov. 26. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Az első dolog: jó kedélyű vagy. Addig örülj, amig a nevetés a problémád.

A második: idővel kinövöd, én is dettó ugyan ilyen voltam.


24/n

2011. nov. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyan már ,,semmi bajod csak gyerek vagy még majd kinövöd a vihogást,,és tuti jól nézel ki csak te látod ezt!
2011. nov. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
50%

Én is woltam márigy...xD.multkor a könyvtárban nevett(ünk)em egy csajjal, amikor az egyik közösségi oldalon kihozott egy tüsis haju kisfiút...xD de hát a másik már én is voltam ugy hogy a két szemem sminkje nem egyforma és sokáig nyöszkölődtem, s a vélgén inkább lemodtam :(

sztem ez inkább(a sminkes)depresszióságra utal, és önbizalomhiányra

2011. nov. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 26. 21:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy bolond. :D Főleg azért mert gondolkozol azon, h ez gáz-e. Aki bolond az nem tudja, h az. :D A második dolog pedig csak egy kis önbizalomhiány. Majd kinövöd. Hordj olyan ruhákat, hord úgy a hajad, ahogy a legjobban érzed magad. Hidd el, sokat számít.
2011. nov. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat nevetek ilyeneken. :D Meg amikor mond valaki valamit, én elképzelem, és az olyan vicces tud lenni. Na, olyankor mindenki hülyének néz, mert nem értik, min nevetek. Én meg mondom, hogy csak elképzeltem... És így sem értik. Jajj. :DDD
2011. nov. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!