Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kényszer beteg lennék?

Kényszer beteg lennék?

Figyelt kérdés

Régebben is átéltem és most visszajött.. Kényszeresen kell csinálnom dolgokat (mindig jobb lábbal kell megérintenem valamit, a 13-as számot utálom, és ha rágondolok akkor rögtön egy párosra kell gondolnom vagy valami baj lesz) Muszáj csinálnom, egyszer próbáltam vele leállni, normálisan élni, de nem ment. Anyunak nem merem elmondani, mert nem tudom, hogy egyáltalán elhinné-e. Egyébként testvéremnek is volt régen de szedett rá nyugtatót.

Mit tegyek?

14/l



2013. febr. 13. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam elmúlt. Ezek a kényszerek később nagyon ritkán jönnek elő. Egyébként semmi káros hatásuk nincs.


40F

2013. febr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jahh és erre ne szedj nyugtatót, mert az nem tesz jót az egészségednek, márpedig ez a jelenség nem indokol egészségkárosítást.
2013. febr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyi szinte mindenkinek van, ne aggódj. Akinek gyógyszer is kell rá, az sokkal durvább.
2013. febr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fura módon akiket én ismerek, azok közül senkinek sincs, vagy nem látom, hogy előjönne.. de nálam suliba is előjön elég gyakran.
2013. febr. 14. 15:07
 5/5 anonim ***** válasza:
A sulikban kb minden harmadik osztályban van ilyen, sőt erősebb valakinek, de nagyon sokfélék a tünetek, lehet nekik más van.
2013. febr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!