Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csak részegen érzem...

Miért csak részegen érzem magamat már jobban egy buliban?

Figyelt kérdés

Fesztiválokon, koncerteke vagy bulikban sosem érzem magam jól csakha már ittam. Amikor józan vagyok, nem tudom felvenni a bulhangulatot, mert úgy érzem nincs is. Úgy érzem, hogy körülöttem a barátnőim mind megjátszák a hangulatot. Megy ez a műmájerkedés, ez a teszem magam mindenkinek, játszom magam a fiúknak viselkedés. De ha már ittam, már be tudok szállni ebbe az idióta viselkedésbe. Viszont úgy gondolom, hogy ez így egy kicsit gáz nem? Józanul is jól kéne éreznem magam, de akkor nem működik a dolog. Adtam már több lehetőséget is magamnak, hogy na ez jó lesz, de mégse. Úgy szeretnék végre valami gazán jót bulizni, de a valóság az, hogy mindenki megjátsza magát és ez idegesít. Jobban szeretek magamban olvasgatni, sportolni, mint bulikba járni. De félek, hogyha nem teszem sosem lesz senkim, vagy elhidegülök és kizáródok a baráti társaságomból.. az egyetlenből! Szerintetek mit tegyek?


17/L



2014. jún. 19. 18:01
 1/1 anonim válasza:
Ugyan igy vagyok én is 16/L. Ha nem szereted kerüld ezeket a bulikat visszafogottab bulikba menj, enjetek vedd rá őket hogy az nagyobb buli ha haverokkal körbe ültök beszlégettek vizipipáztok stb. Nekik is lehet tetszene. És én is ezen a véleményen vagyok hogy olyan mintha játszanák magukat :D Rossz látni a sok részeget mikor józan vagy.. hisz te is olyan vagy ha iszol :D
2014. jún. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!