Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Távolsági kapcsolat, barátom...

Távolsági kapcsolat, barátom most látogat meg?

Figyelt kérdés

Több mint 2 éve ismertük meg egymást, és most volt a kétéves évfordulónk. Az egész kapcsolatunk varázslatos, mágikus, ahogy minden kialakult közöttünk.. annyit nevetünk, sírunk együtt.


Most látogat meg, jövőhéten. Annyira izgulok. Nem tudom hogy legyek, vagy mit csináljak. Alig várom! Tippek, hogy miket csináljunk, miről beszéljünk?

Csak mondjatok bármit! Mit mutassak meg neki, miről meséljek (Budapest, Westend környéke elérhető számunkra, de én se ismerem a fővárost) Angolul kommunikálunk.


2014. jún. 20. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Én legfőképp a biztonságra intenélek, és megkérném egy ismerősöm, hogy figyeljen a háttérből..

Tudom, kicsit elmeháborodottnak tűnik az ötlet, de nem rosszból mondom. Egyébként pedig csak beszélgessetek, minden jönni fog magától, ne tervezz előre semmit, mert abból csak idegesgedés lesz a vége, amiből stressz, szóval csak nyugi és várd az időt. :)

2014. jún. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ne aggódj, én is gondoltam rá, hogy veszélyes lehet a dolog, de lehet, hogy csak a szerelem beszél belőlem, de ami mindenen mi ketten keresztül mentünk, amit közösen megéltünk, ennél nagyobb bizalmat még senki iránt nem éreztem.
2014. jún. 21. 11:19
 3/3 A kérdező kommentje:
Minden csodálatos vele, életem legjobb napjai :))
2014. jún. 25. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!