Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távolsági kapcsolat probléma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távolsági kapcsolat probléma, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kedves Mindenki!

ÉN 21/F, a lány 17/L, 60 km-re lakunk egymástól, 2-3 éve ismertem meg, a kézilabda hozott össze minket.

Akkor még semmilyen vonzalom nem volt köztünk, csupán jókat beszélgettünk, semmi több, akkoriban még az MSN volt a menő, ott beszélgettünk sokat, aztán egyszercsak megszűntek ezek a beszélgetések.


Aztán ugye berobbant a Facebook, megkeresett engem 2011 decemberében, 2012 januárjában elkezdtünk ujra beszélgetni, aztán egyre jobban mélyült ez a kapcsolat, már bizalmasabb témák is előkerültek, mint pl az akkori barátjával voltak gondjai, és én átsegítettem a holtpontján (már mint amennyire irásos internetes formában ez lehetséges), nekem is segített jópár dologban, szóval kölcsönös volt a bizalom, de még ekkor se volt előttem az, hogy ennél több is lehet.

(Azt tudni kell rólam, hogy már befuccsoltam elég rendesen egy távolsági kapcsolat során, a lány elég csúnyán játszott velem, meg az érzéseimmel, így elég hadilábon állok a távolsági kapcsolat teóriájával)


Egyszer csak felmerült a találkozás lehetősége, jöttek ide a csapattal kézilabda kupára 2 napra, amikor ráért jött oda hozzám, és beszélgettünk személyesen is.


Később kb 1 hétre rá bevallotta, hogy érez irántam vmit, és ezt már el akarta mondani nekem, mikor ott volt, csak nem merte, félve attól, hogy én mit fogok szólni ehhez, és inkább nem tette.

Hát ez engem egy kicsit sokkolóan hatott, nem gondoltam, hogy éppen pont én kellenék neki, akkor azt mondtam neki, hogy nem az ő személyével van gondom, hanem én félek a távolsági kapcsolattól, nem szeretném ujra átélni azt a csalódást, és még azt is mondtam neki, ha itt lakna a közelemben, nem volna akadálya a dolognak.

De ő nem adta fel, kereste mindig a társaságomat interneten, én meg nem voltam ellenére a dolognak.

Aztán egyszer csak elkezdtünk webkamerázni, és ezentúl mindig igy beszélgettünk, hogy láttuk egymást.


Egyszer csak nem némította le magát, anyukájával beszélgettek épp rólam, elmesélte neki, hogy hogy áll a helyzet velem, miért nem jöhet köztünk létre egy kapcsolat.

Ezt mind igy végighallgatva gondolkodóba estem, mit is érzek én valójában iránta, 2 nap kellett hozzá, hogy rájöjjek, én valójában szeretem őt.


Elmondtam neki, nagy boldogság volt.


Nah és jött a kérdés, hogy találkozhatnánk többször?

Március óta mindösszesen egyszer tudtunk találkozni, de akkor is úgy, hogy magyar női kézilabda kupameccsre jött a csapattal, 10 percünk volt egymásra kb, írtam neki levelet is, fényképet is mellékeltem hozzá, nagyon örült neki...

Egész idő alatt próbáltam találkozni vele, legalább egyszer találkozzunk úgy, hogy csak mi ketten vagyunk jelen egy bizonyos helyen, de túlságosan elfoglalt, kézizik, táncol, énekel, tanul, stb...

Közbe meg őszintén szeretjük egymást, vagyis részemről biztosan így van, ő elmondása szerint is igy van nála, ezt látom én is, csak még egyszerse sikerült úgy találkozni vele, hogy mi magunk vagyunk egymásközt nyugodt helyen.

Ráadásul mostanában már nincs nagyon ideje géphez ülni se, 2 hetente ha beszélünk pár szót jóesetben...


És ez mostmár egyre jobban kezd frusztrálni, nem tudom, meddig birom ezt igy csinálni, mit tehetnék?

Találkozni képtelenség vele, beszélgetni neten is alig-alig mostmár, mintha elszállt volna az érdeklődése irántam, régen még vizsga előtt pár perccel is irt nekem, most meg 1 hónap alatt se ir vissza... tényleg nem tudom...


Kicsit hosszúra sikeredett a monológom, de előre is köszönöm, aki tudna nekem ebben segíteni.



2012. dec. 25. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Túl hosszúra sikeredett, én ezt nem olvasom végig ne haragudj! :D
2012. dec. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem olvastam el, de annyit mondhatok, hogy 60 km az nem tétel. nekem majdnem 3x annyit kell utaznom a barátnőmhöz
2012. dec. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány fejezetes ez a regény?
2012. dec. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Óh a Háború és Béke negyedik javított kiadása! Mióta kerestem már! :)

Amúgy legalább letagoltad, ennyiből rendes voltál.


Amúgy a 60km az tényleg semmiség, így ilyenen kár "regézni".

2012. dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én végigolvastam itt a válasz pill:
2012. dec. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nos, én és a párom egy éve vagyunk együtt. 3 éve volt vele valami, találkozgattunk, beszélgettünk. Aztán mivel nem alakult ki köztünk semmi, mert a randik nem jöttek össze, ELMENT AZ ISKOLÁBÓL. (Megjegyzem, én SZékesfehérvári vagyok, ő Pesti , Debrecenbe ment másik iskolába. Én pesten tanulok) Nos ha még érted ezeket a 11 óra felé megfogalmazott fáradt sorokat, akkor folytatom. Nekünk és jött a FÉÉÉSZBÚK a múlt télen . Elkezdtünk beszélgetni és randira mentünk egy hétvégén, mikor pont pesten volt. Azonnal beleszerettünk egymásba. Azóta vagyunk együtt. Az első fél év azonban nehéz volt.


Ő Debrecenben tanult 250-300 km re tőlem, én pedig pesten voltam ahonnan hazamentem minden hétvégén, tehát maximum egy egy vasárnap tudtunk találkozni. Volt, hogy 3 hétig nem láttam, az is kínszenvedés volt. Nyáron viszont szinte minden nap együtt voltunk és nem bírtuk volna elviselni ismét a távolságot. ÉS MIT TETT EZ A CSODÁS LÁNY? Megint iskolát váltott és ismét Pesten tanul egy harmadik iskolában. Szinte mindennap elmegyek hozzá. MIATTAM ELJÖTT. Érted már? Ha valaki tényleg szeret, előbb utóbb mindent felad érted, csak rajtad múlik, hogy megbecsülöd-e ezt. A szerelem nem ismer határokat, meg áldozatmentességet. Lehet hogy ez közhely, de így van. Kész vagy feladni bármit is érte? És ha kész vagy rá, megteszed? Ha pedig még csak kialakulóban van a dolog, akkor ha kialakul képes leszel-e rá te vagy ő?

2012. dec. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
mellesleg 18/F vagyok, ha elfogadod mit mond egy ilyen ,,taknyos"
2012. dec. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60 km az lófasz! Heti kétszer simán találkozhattok! Kocsival 40-50 perc. Más Pesten többet utazik tömegközlekedéssel mint egy óra!
2012. dec. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!