Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha látok egy verekedést és a...

Ha látok egy verekedést és a rendőr odajön hozzám, hogy mondjam be az adataimat és én ittas vagyok, és nem létező adatokat mondok be neki. Mit kaphatok ha megtalálnak?

Figyelt kérdés
2014. jún. 24. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A rendőr nem bemondásra fogja felvenni az adataidat. Kéri az igazolványokat. Nem vagy köteles tanúskodni.
2014. jún. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában azonnal meg leszokták ellenőrzni adatok alapján az embereket. Ha már nem vagy épp ott a rendőrökkel, és nem létező adatokat mondtál nekik, akkor már nem lesz bajod belőle, nem foglalkoznak veled.
2014. jún. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy köteles tanúskodni. - súlyos tévedés. Köteles tanúskodni.
2014. jún. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az van hogy már kerestek egy helyen ahova járunk,és mondták hogy nem létező adatokat mondtam be,kérték a boltos csajt hogy adja meg az adataimat mert ha nem akkor a csaj is meg én is rácseszek mert hatóságfélrevezetése.Na ez itt a kérdés inkább.
2014. jún. 25. 07:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés, hanem tény, amin már nem nagyon tudsz változtatni. Menj be a rendőrségre, mond meg hülye voltál, bocs. Hátha figyelembe veszik.
2014. jún. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!