Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
A barátnőm beleszeretett egy fiúba...fél évig jártak és a srác közölte vele fél év után hogy meleg!! Fájdalma enyhítésére az én páromra szállt rá,és próbálja becserkészni...! A barátom persze már beszélt vele,hogy nincs köztük semmi és nem is lesz mert engem szeret és szálljon le róla,de egyszerűen nem érti meg,és ez a páromnak is kellemetlen mert amikor itt alszik nálam akkor mindig jön a barátnőm berúgva és le akarja smárolni!!!! Már annyira idegesít mindkettőnket hogy azt elmondani nem tudom!!!!! Légyszi segítsetek,mit csináljak?? Vagy mit mondjak neki??

2014. jún. 27. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Amikor józan lesz mond meg neki, hogy viselkedjen normálisan, mert ez nem barátnőhöz méltó amit csinál.


Ha nem hagyja abba ezek után sem, akkor ne foglalkozz vele, te meg tetted amit tudtál.

2014. jún. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!