Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg kell tanulnom románul....

Meg kell tanulnom románul. Hogy kezdjek neki, valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Nagyon picit tudok csak románul. A nyelvtannal óriási bajom van. Se helyesen nem tudok irni, sem beszélni, a fogalmazásommal is rengeteg gondom van. A tanárom az iskolába olyan hogy az egész orát végigvicceli MAGYARUL... és jön a vizsga is... Külön tanárra nincs pénzünk... Bármit megteszek csak hogy megtanuljak románul... Tudtok nekem ebbe segiteni?

2014. jún. 27. 16:38
 1/2 anonim válasza:
nézz román csatornákat a tvben, esetleg olvass románul
2014. júl. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azt mondod 14-vagy☺könnyű dolgod lenne,ha napi 4-5 órát foglalkoznál a romàn nyelvtannal,meg helyesírással,mert ugye avval van bajod☺én 1-osztály óta tanulom,és ha most leírom neked hogy én tegnap vettem egy kiló almát,az így hangzana:IERI AM CUMPĂRAT 1KG DE MERE.nem nehéz,ha foglalkozol vele,es időt szánsz rá,sikerül egy vagy fél év alatt😉
2017. júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!