Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Komolyabban szeretnék foglalko...

Komolyabban szeretnék foglalkozni a kerékpározással. Még rengeteget kellene tanulnom, de nem tudom merre induljak, kihez forduljak. Hol találok egyáltalán női kerékpárcsapatot? Hogyan lehet egy csapathoz bekerülni? Remélem vki tud segíteni. L/22

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 23:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Létezik egy női csapat, de...

Melyik szakág érdekel? Mennyi időd van edzeni? Merre laksz? Mióta tekersz? Milyen céljaid vannak erre az évre?

2012. jan. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Száguldó Virágok SE: [link]


Nem női csapat, de a Bringabandát is ismerem:

[link]


Lőrincz Olivér versenyző és edzőtől nagyon hasznos tanácsokat lehet kapni. Honlapja: [link]

2012. jan. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Leginkább az országúti edzés érdekelne. Jelenleg Romániában lakom, de még ebbe a hónapba költözök Pestre. Munkát akarok keresni, félretenni pénzt és pár hónapon belül venni egy versenyképes bringát. Kb. 7 éve bicajozok, de sajnos csak hobbi szinten. Itthon nem volt lehetőségem másra...Cél: azzal is megelégednék, ha bekerülnék egy csapatba, aztán elválik, hogy mire vagyok képes, érdemes e ezzel foglalkoznom.
2012. jan. 11. 09:47
 4/12 A kérdező kommentje:

Kíváncsi_kalandozó


Neked is köszönöm a választ, nézem az oldalakat!

2012. jan. 11. 09:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Budapesten a Millin (Millenáris Velodrom, XIV. kerület Szabó József utca 3.) vannak női pályakerékpárosok. Én ott kérdezném meg, hogy mit tudnak javasolni - a különböző szakágak, csapatok biztosan ismerik egymást.
2012. jan. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hozd el a bringádat és menjünk egyet tekerni!

Csapatot csak a munkád után keress! Szerintem nem kell azonnal belépni valahová. Egy év alatt megismered a bringás társaságokat és utána tudsz dönteni.

2012. jan. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A Virágokat személyesen ismerem. Ha jó társaság kell, akkor őket nagyon tudom ajánlani, viszont ők egy hobbicsapat és leginkább csak hegyikerékpároznak.

Ha országútizni szeretnél, akkor mást keress.

2012. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Utolsó kommentelő, abban igazad lehet, h még korai csapat után nézni. Mehetünk bicajozni :) De nekem még nincs extra jó bicajom. Csak egy "csináld magad" kerékpár. Viszont barátomnak épp ma vetettem fel a versenyzés gondolatát és azt mondta, h megpróbál olcsón jó bringát beszerezni (csak még gyűjtenem kell rá...sajnos semmi nem megy egyszeriből)

Leginkább a pénz az, ami hátráltat :(

2012. jan. 11. 19:08
 9/12 A kérdező kommentje:
Az igazat megvallva a hegyikerékpározás is elég tetszetős. A baj itt is a pénzzel van...örülök, ha egyféle bicajt tudok venni és azt rendben tartani. Bár nem lenne ellenemre találkozni velük. :)
2012. jan. 11. 19:10
 10/12 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd, hogy kezdőként annyi múlik a kerékpárod minőségén. Egyszer a Pilisben találkoztam egy országúti (ilyen hegyre föl-völgybe le jellegű, de aszfalton haladó) versennyel, a fele társaságnak rosszabb biciklije volt, mint nekem. Egy régebbi, egyszerűbb biciklivel is simán el lehet kezdeni, nem kell rögtön aluváz meg 20 sebesség.


Az egyébként tényleg jó ötlet, hogy először nem hivatásos csapatban kéne kezdened, hanem valami baráti társaságban, akik amúgy versenyszerűen bicikliznek. A criticalmass.hu-n, ha regisztrálsz és felteszed a kérdést, hogy versenyszerűen bicikliző embereket keresel, fogsz kapni segítséget.

2012. jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!