Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy egy álom miatt depresszióba zuhantok? Többi lent

Figyelt kérdés
Nem is egyszer történt már életem során az, hogy olyat álmodtam, amire nagyon nagyon vágytam. Tegnap este például az volt az álmom, hogy van egy húgom, akit mindennél jobban szeretek és ő is engem. Egész nap vele voltam, sokszor rám ugrott és megölelt, szurkolt nekem, amikor éppen versenyen voltam, és életemben először éreztem az igazi szeretet más iránt. Amikor azonban felébredtem elfogott a sírógörcs, mivel be kellett látnom, hogy sohasem lesz húgom, akit annyira szerethetek, mint amennyire az álmomban. Ha visszagondolok arra a gyönyörű mosolyára, ahogy rám nézett elkezdek könnyezni. Lehetséges, hogy egy álom ennyire megváltoztatta a lelki világomat?

2014. jún. 29. 15:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!