Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15/L. Unalmas, barna, félhossz...

TheDora12 kérdése:

15/L. Unalmas, barna, félhosszú, egyenes hajam van. Mivel lehetne feldobni?

Figyelt kérdés
A szüleim nem engedik a festetést,melíroztatást . Kb. 1 éve nem voltam fodrásznál de a hajam megállt a növésben és a vége sem csatkás. Hogy dobjam fel a hajam?

2014. jún. 30. 11:25
 1/7 panka2002 válasza:
Szerintem tök jól nézne ki ha tennél egy balerina kontyot vagy egy sima kontyot. De nekem is barna a hajam csak hosszú és egy kicsit göndör. Szerintem neked jó hogy egyenes. Én mindig azt akartam.
2014. jún. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vágd le
2014. jún. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kopaszra vágd le.

És a levágott hajad feldobhatod a tetőre.:-D

2014. jún. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1...kösziii megpróbálom

2-3 nem vágatom le!!

2014. jún. 30. 17:25
 5/7 panka2002 válasza:
Nincsmit.
2014. júl. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is kb. ilyen hajam van. Én monden nap máshogy hordom. Összefogom, befonom, kibontva hagyom, eltűzöm stb. Szerintem neked isjól állna. 14/l
2014. júl. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zsani123 válasza:
lehet venni ilyen szokito hajfesteket is, aminek igazabol annyi a lenyege,hogynem szoke leszel nyugi, csak egyket arnyalattal vilagosabb lesz,nem feltuno,probald megbeszelni veluk azt,es hogy csak a hajad veget azzal, ami nem is feltuno mert tenyleg ne ilyen szoke hajra gondolj.vagy lelehet vagni sok fele keppen a hajad.fokozatosan,vagy tepettre.tupirozhatod is egy picit,oldalfufrud is lehet.ha nincs fufrud,akkor kozeprol megfogsz egy keves hajat, es a fejed tetejere picit oldalra csatolni.vagy csak egyik oldalt a hajadat felcsatolod a fuled felett ami van hajad,ha dus a hajad akkof jol nez ki ha befonod egyik oldalra a hajad.
2014. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!