Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon unatkozom otthon....

Nagyon unatkozom otthon. Milyen hobbi kéne?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyon unatkozok otthon, uncsi a nyár. Még 3 hét mire nyaralni megyünk, addig nem tudom, mit csináljak. Kéne valami elfoglaltság, hobbi. Ötleteket kérnék szépen:/ Van fantáziám, kreativitásom, szeretek kísérletezni, barkácsolni stb. stb. Köszönöm előre is :) 13/F
2014. jún. 30. 17:42
 1/7 anonim válasza:

Na ezzel én is így vagyok: Halálra unom magam :)

Általában animét vagy vmi jó filmet szoktam nézni, utána egy icipicit olvasni (könyvet vagy mangát) de ezeket is hamar kivégzem, aztán görkori vagy bicikli :(

Szóval jön a nyerő ötletem. Feküdj le a legnaposabb helyre a lakásodban, tárd szét a kezed és a lábad, csukd be a szemed és próbálj napi 23 órát aludni. Abban az egy órában meg kajálj és menj wc-re ;)

2014. jún. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hehh, köszi:P Fiú vagy, vagy lány?
2014. jún. 30. 18:28
 3/7 anonim ***** válasza:
haverokkal lógj úgy gyorsabban tellik az idő
2014. jún. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Segíts az öregeidnek. Nyilván nem annyit, hogy rászokjanak! Csak az öröm miatt. Neked is új dimenziók nyílnak majd. A számát se tudom, hogy az ostoba mosogatásnak mennyi korszakalkotó ötletemet köszönhetem.
2014. jún. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyire leszek népszerű ezzel...de..

-Olvass

-Írj történeteket

-Biciklizz

-Sétálj

-Menj el valahova a barátaiddal

-Nézz filmet

-Tanulj nyelvet úgy, hogy filmet/sorozatot nézel angolul pl.

:D

2014. júl. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, ment a zöld pacsi :)
2014. júl. 3. 21:09
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

én madárfészektalapzatot barkácsoltam,szögeztem,csiszoltam,gravíroztam,mer azok a rohattokos madarak csak legalább 40°-os dőlésszögű helyre képesek egy elcseszett fészket csinálni.

mire végeztem,már nem raktak fészket nálunk.

szóval ne készíts madárfészektalapzatot

2014. júl. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!