Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fogszabályzó-gumizás, TÉNYLEG...

Fogszabályzó-gumizás, TÉNYLEG változtatni fog a profilomon (mélyharapás)?

Figyelt kérdés

Nagyon megdermedtem,amikor a doki közölte,hogy a felső és az alsó fogamat össze fogja gumizni (mély harapásom van), ezáltal fogja az állkapcsomat mozgatni. MONDOM MI VAN?!? Először azt hittem,h rosszul értettem,de ő csak azt mondta,h bízzak benne és hogy tűrjem meg ezeket a gumikat.

Meg azt is mondta,hogy az állkapcsom is furcsa, és ezen javítani fog.


Na itt totál kigülledt szemekkel néztem! MOST AKKOR HOGY IS VAN EZ?!

Megváltoztatja a profilomat? Mi az hogy állkapcsomat fogja mozgatni és ezáltal megváltozik az is.... neee máááár! Én szeretem az arcomat, profilomat. Szerintem totál nincs gnóm arcszerkezetem....


Mennyit fog változni a gumizástól most? Kinek voltak tapasztalati??? Légysziiii, írjatok tapasztalatokat vagy bővebb tájékoztató erről az egészről!!!!!!!!!!!!!!!!! KÖSZÖNÖM!



jah és már 6. napja hordom a gumikat és úgy érzem, mintha tényleg változott volna minimálisan az állrészem...jajjjj nem akarok parádézni, de félek,hogy változni fogok!



2014. jún. 30. 21:32
 1/6 anonim válasza:
100%
Szia.nekem is össze kellett gumizni. utáltam. nem is csináltam egy idő után már. viszont én semmi változást nem tapasztaltam. bár én nem vagyok orvos de szerintem nem fog változni a profilod ettől mert az elég drasztikus lenne ahhoz képest hogy csak összegumizod a fogaid :D 19/L
2014. júl. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Drasztikusan remélhetőleg nem is változik. :) De minimálisan biztos, nem hiába mondta a doki,hogy megváltozik az állkapcsom, ettől majd nem lesz beesett az állam, meg hogy furcsa a szám tartása (ami csak szerinte beesett és furcsa,mert szerintem és mások szerint nem gáz...).

Azért köszi a választ :),de remélem kapok még pár jó kommentet,mert tényleg nagyon érdekel a téma!

2014. júl. 1. 12:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!A lányomnak majd egy évig kellett gumiznia,ráadásul neki úgynevezett Damon típusú fogszabályzója volt ami apró repedéseket csinált az állkapcson,így növelve annak méretét,elkerülendő volt a foghúzás.Szóval először mi is néztünk amikor a doki mondta szegény gyereknek milyen a feje :-) soha senki nem mondta,hogy valami nem oké szép arányos arca van/volt,igazából nekünk semmi nem tűnt fel,hogy gond lenne.Ő,készített a mintavétel után egy rajzot és ott mutatta,hogy minek,hogy kellene lennie,nálunk is volt mélyharapás,szűk állkapocs stb.Nekünk is mondta,hogy esztétikusabb lesz a megjelenés meg,hogy a fogszabályzás erről is szól és nem csak arról,hogy a fogak sorban legyenek.A harapás beállítása a középvonal megléte stb. kell.Szóval lekerült három év után a fogszabályzó,s bár a lányom még növésben van annyira látványosan nem változott az arca.A fogai sorban a harapása oké,az aló,felső állkapocs összehangolva.Persze én látom minden nap,lehet másnak nagyobb volt a változás.Szóval ne aggódj a doki jól kondta,te ezzel csak jól jársz!:-)
2014. júl. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*mondta :-)
2014. júl. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Hű, akkor a lányod is átment ezen...elég ijesztő nekem mindig, hiába nyugtattál meg. Remélem,hogy nekem is hasonló sikerélményem lesz a levétel után és nem kell nagy változásokat megélnem! Köszi még egyszer! :)
2014. júl. 1. 19:33
 6/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Szeretnék érdeklődni, hogy alakult végül a fogszabályzásod? Változott a gumizás hatására a profilod? ha igen, milyen irányba?

Nekem is mélyharapásom volt, és sajnos előnytelenül változtatta meg az arcprofilom.

Járt valaki hozzám hasonlóan?

2017. márc. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!