Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol vásárolnak fel jó áron...

Hol vásárolnak fel jó áron tankönyveket Budapesten? (persze gondolom, hogy nem eredeti értékben, de egy használatlan újat normális áron)

Figyelt kérdés

Van jópár tankönyvem (9.osztálytól 12.osztályig) melyek nagyon jó állapotúak .(a legtöbb olyan állapotban mint amikor megvettük,ki sem voltak nyitva.1-2-ben van összesen 1,max 2 oldalon lévő szövegkiemelős aláhúzás ,feladatgyűjteményben szintén összesen 1,max 2 oldalon van 1-2 karikázás vagy aláhúzás,semmi több.Külsőleg mindegyik nagyon jó állapotú,vigyáztam rájuk,alig használtak.) Tudnátok olyan antikváriumokat,helyeket mondani pontos címmel ahol normális áron értékesítenek ilyen tankönyveket,illetve olyan helyet ahol úgy is beveszik,hogy max 1 oldalon van beleírás/kiemelés?Mert ha van benne egy kis beleírás akkor sok helyen már át sem veszik.

(Mozaik,nemzeti tankönyv kiadó,corvina,stb..)



2014. júl. 3. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is eladtam az enyéim. Kb 20-40 forint darabja, többet nem ér
2014. júl. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!