Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vetünk egy xbox360 E 250GB...

Gamegép kérdése:

Vetünk egy xbox360 E 250GB gépet és most ment tönkre a controllere és arra lenék kiváncsi hogy ezt még meg csinálják-e? (kb 5 hónapja vetük a gépet)?

Figyelt kérdés
Ja a controllernek annyi a baja bal oldali kar nem jó? Nem áll meg egy helybe olyan mint ha el lenne törve?

#Xbox 360 #garancia?
2014. júl. 4. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz, akkor a garancia kiterjed a gyári tartozékokra is. Jelen esetben a joystickra, a számlával/garancia levéllel, és az említett kontrollerrel fáradj be az üzletbe, ahol vásároltad.
2014. júl. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy én kecskeméten lakok és a bolt pesten van.
2014. júl. 4. 22:16
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha van olyan ismerősöd aki szokott Pestre menni, kérd meg hogy intézze el neked.

Abban az esetben ha nincs, akkor vedd fel a kapcsolatot az üzlettel, hátha sikerül valamit kitalálni, mondjuk feladod nekik postán stb.

Ha viszont magad babrálod 100% hogy ugrott róla a garancia.

2014. júl. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja akkor ne próbálkozak az otthoni kisérletezésel?
2014. júl. 4. 22:39
 5/13 anonim ***** válasza:
Nézd, a döntés a tiéd. Ha garantáltan megtudod csinálni, és válalod hogy a jövőben már nem él rá a garancia, hát rajta. Szerintem célszerű volna, ha felvennéd a kapcsolatot az üzlettel, elvileg ki kell hogy cseréljék, hiszen ennyi idő alatt nem volna szabad hogy tönkremenjen.
2014. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ok és ha mondjuk én okoztam volna a hibát akkor nekem kellene fizetnem?
2014. júl. 4. 22:52
 7/13 A kérdező kommentje:
Amugy előbb irtam nekik.
2014. júl. 4. 22:54
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem rendeltetésszerű használat esetén nem foglalkoznak majd vele. Ilyen például a külső sérülések, le ejtetted, vagy szétszedted. Mondjuk leöntötted valamivel.

Péntek este van, szerintem hétfőnél előbb már nem valószínű, hogy válaszolni fognak. Ha viszont szombaton is nyitva nyitvatartás, akkor hívd fel őket, érdeklődj utána. Sok sikert.

2014. júl. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem csak belső sérüsése van.
2014. júl. 4. 23:13
 10/13 A kérdező kommentje:
Vagy amit el mondtam.
2014. júl. 4. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!