Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha beletek kötnek z éjszakában...

Ha beletek kötnek z éjszakában ti hogy kezelitek a helyzetet? Arrébb álltok vagy belementek a verekedésbe?

Figyelt kérdés

Sokszor elmegyek bulizni és beszólnak, ágaskodnak "úgymond semmi kis 50-60kg-os gyerekek.

Tudom h ezekkel eltudnék bánni. 180cm 86kg vagyok meg bírkoztam is .

De nem foglalkozom velük. Nem szólok vissza nekik inkább tovább állok. Csak utána idegest a dolog h lekellet volna verni a gyereket hogy miért nem tettem.

Ti mit csináltok ilyenkor?

Én sosem provokálom ezeket a helyzeteket


2014. júl. 4. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd figyelmen kívül a mai világban sose lehet tudni kitudja elővesz egy kést és megszúr azután ha szerencséd van túléled nem éri meg az emberek bolondok engedd el a füled mellett tudod okos enged..
2014. júl. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak állj tovább, ha utánad megy, mert azt hiszi félős vagy, na akkor már kioszthatsz pár pofont.
2014. júl. 5. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!