Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy lány vékony akkor...

Ha egy lány vékony akkor miért hiszik azt rögtön, hogy anorexiás?

Figyelt kérdés
Sőt. valaki még a vékony, és a sovány szót is keveri. És lassan ez már nagyon kezd zavarni. Én VÉKONY testalkatú vagyok mert nem látszanak ki a csontjaim sehol, és az arcom se beesett. csak törékeny,vékony testalkatom van, de az emberek folyton le soványoznak. És ez már tényleg rohadtul idegesít. Az is zavar hogy rögtön azt feltételezik, hogy anorexiás vagyok, és éheztetem magam, és én biztos alig eszem, pedig ez csak a genetika miatt van így, egy nap megehetek 10 zacskó chipset,100 tábla csokit és megihatok 2 liter kólát akkor sem hízom egy kilóval sem. Én mindig is védtem a vékonyakat, mert szerintem ez őket is zavarja. És ha valaki meg tényleg anorexiás? az idegenek akik beszólogatnak emiatt, nyilván BIZTOS tudják miért lett az..
2014. júl. 5. 06:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Hellóka! Ez az én kérdésem. Ha hasonlítasz a képen látható lányhoz írj rám! Megértelek téged, én se vagyok túl testes, csak 70/184.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__584..

2014. júl. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi de 14 vagyok :D amúgy igen ilyesmi alakom van
2014. júl. 5. 08:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ilyen buta emberekkel! :)
2014. júl. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert sokaknak nem jön be, nem tetszik az, ha már valaki annyira vékony. Ami nekem tetszik testalkat arra is nagyon sokan már azt mondják, hogy anorexiás...

Nekem egyébként valószínű, hogy tetszene a testalkatod (csak a korod nem éppen) Én azt mondom, hogy ne foglalkozz velük!

Nem látszanak ki a csontjaid, nem beesett az arcod, normálisan étkezel akkor nem tudom, hogy merül fel az anorexia gondolata :D

Amúgy általában azt veszem észre, ha már valaki vékony akkor egyből anorexiásnak mondják :/ Hogy mitől? Azt nem tudom. Lehet az irigység is akár, vagy éppen az az alak nem tetszik nekik, mert pl. a teltet tartják normálisnak/szépnek.

2014. júl. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1-2. vagyok. Számomra is a korod jelenti az egyetlen akadályt :)
2014. júl. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
<3 neked nagyon kawaii az alakood!!én is ilyet akkaroook!amúgy nálaaaam a sovány ben azt jjelenti h kilátszanak a sontjaai,hanem azt,hogy szép vékony!Ne foglalkozz az ilyen emberekkel..cdak irígyek!
2014. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi,nem tudok írni
2014. júl. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tényleg ne foglalkozz velük! Ugyan úgy piszkálják a vékonyakat, mint a ducikat. Soha semmi nem jó az embereknek ;)
2014. aug. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!