Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? :S fontos!...

Mit csináljak? :S fontos! Lassan lejár a határidő

Figyelt kérdés

Most fogok továbbtanulni, kellett tennem alkalmassági vizsgát, ami sikeres volt,de a felvin nem látom a feltöltendő dokumentumok között :S

Még egy kérdés:

A korábbi középiskolai bizonyítványt(10,11,12) ugye már fel kellett tölteni amikor jelentkeztünk egyetemre és most is fel kell tölteni vagy csak az utolsó évvégit??



2014. júl. 8. 11:22
 1/4 anonim válasza:

Úgy tudom, hogy ha a választott természettudományos tárgyat nem 11-12.-ben tanultad, akkor fel kell tölteni a korábbiakat is (meg úgyis a legjobbat számítják, lehet, hogy érdemesebb is, hátha találnak jobb verziót, mint amit te gondolsz).

Nem felvételizem idén, de esetleg nincs valami olyan a feltöltendő dokumentumok között hogy "egyéb" vagy ilyesmi?

2014. júl. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy a szabadon választott miatt fel kellett tölteni a korábbiakat de azt már akkor feltöltöttem amikor megjelöltem az egyetemet, azért kérdeztem, hogy most is fel kell-e rakni?!


Nincs olyan, hogy egyéb :/

2014. júl. 8. 18:43
 3/4 anonim válasza:

Az első kérdéseddel kapcsolatban szerintem hívd fel a felvit, vagyis az Educatiot. A másodikra az a válaszom, hogy ha már jelentkezéskor feltöltötted, akkor annak ott kell már lennie, feldolgozva. :)

Egyébként milyen szakra jelentkeztél?

2014. júl. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget :)

egészségügyi szervező

2014. júl. 9. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!