Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha ma akarom elkészíteni az...

Ha ma akarom elkészíteni az adóbevallásom melyik nyomtatványt kell használnom? 1153ANY? Vagy azt csak febr 15 ig lehetett igénybe venni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 18. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:

1153 vagy 1153E.

Az ANY az adónyilatkozat, arról már lecsúsztál, ha egyáltalán beadhattad volna. Volt egy 13+1-es kérdőív, ha azon átmentél, akkor kitölthetted volna, egyébként nem.

2012. máj. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A 1153ANY-et be lehet adni most is. Nem azért nem ajánlom mert nem lehet, hanem mert a három rubrika ellenére egy merő káosz a "söralátét".


A 1153E-t nem tudom ki ajánlja és miért, de azt lehetett február 15-ig igényelni a 1153NY beküldésével. Arról lekésett.


A 1153-at javaslom, kitöltőprogrammal pár perc.

Az APEH kiadott videókat, amikben szépen elmagyarázzák hogyan kell.

[link]

2012. máj. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszi szépen mennek a zöldek:D
2012. máj. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1153ANY, ha megfelelsz a feltételeknek, és 1153, ha nem felelsz meg az ANY feltételeinek. Ha letöltöd a kitöltőprogramot, akkor nem bonyolult a 1153 sem, így én azt töltöttem ki. (A feltételeket meg nem találom...:))
2012. máj. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!