Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan nyugodjak meg könnyen,...

Hogyan nyugodjak meg könnyen, hamar?

Figyelt kérdés
nagyon elterjedt játékkal játszok, a League Of Legends-el.Tudom, most lehet azt mondani, hogy ne legyek ideges egy játék miatt, de annyi fogyatékos ember játszik vele, hogy nem lehet nem idegenek lenni.(Goldba vagyok, ahol elvileg nincsenek hülyék)Szinte mindig egy játék után ideges leszek, mert tele van hülyével.Szóval én egy könnyed, és gyors lenyugvós módszert keresek.
2014. júl. 14. 03:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj már! Szerintem töröld ki azt a kibaxott semmirevaló játékot és mennyé levegőzni!(ott poshadsz meg a gép előtt) Ideges vagy egy játék miatt?(haggyad má a fél kibaxott életed ebbe a szarLoL-ban van)
2014. júl. 14. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erre sajnos csak egy könnyed, és gyors módszer van. Uninstall és fel kell állni a gép elől. (saját tapasztalatból mondom, én MMO-ztam évekig.) Amikor a játék már nem szórakozás, hanem csak "idegforrás" akkor ott kell hagyni a francba. Megpróbálkozhatsz single player játékokkal, ott többnyire kevesebb a frusztráció. A közösségi játékok (mint az mmo, moba, FPS-ek multija, stb) nagyon frusztráló lehet. Ott nem mindig úgy alakulnak a dolgok, ahogy azt az ember elképzeli. Ha ezt nem tudod kezelni akkor ott kell hagyni. Csak akkor érdemes ezekkel a játékokkal játszani, ha képes vagy lazán kezelni azt is, ha nem nyersz. És itt most teljesen mindegy, hogy miért nem. Te szúrsz el valamit, "hülyék" a csapattársak, valaki DC-zett. Nem számít semmit.

Ne juss el oda, hogy a valós életedbe is problémákat okozzon ez a dolog. A játék csak szórakozás (vannak tapasztalataim a témába, tudnék mesélni :) ).

2014. júl. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

A legelső kommentelőnek csak annyi, hogy szoktam kijárni haverokkal, de pl este, mikor mindenki megy haza, és utána leülök a gép elé, akkor szokta ideges lenni

2014. júl. 16. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!