Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A blog nem személyes napló?

A blog nem személyes napló?

Figyelt kérdés

Én nem írok, s nem is gyakran olvasok blogokat. Itt viszont naponta látok blogokkal kapcsolatos kérdéseket, s ebből azt olvasom ki, hogy nem az általam feltételezett funkcióra használják sokan, hanem fantáziátlan történeteket írogatnak, s azt képzelik, hogy valami nagyon eredetit csinálnak, amire mindeninek oda kell figyelni.

Tévednék?


2014. júl. 14. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Saját oldalt készíteni nem tudnak, a blog viszont egy üres sablon amit ki lehet szöveggel tölteni. Még a kezdetekkor volt internetes napló a blog, utána rengeteg humoroldal jött létre ilyen felületen, most a történetek.


Eredetiség és egyediség általában nincs. Ez most egy trend, ahogy 2012-ben a facebokos idézetes oldalak voltak, 2013-ban a hipsterképes tumblr, most pedig a saját történetes blog. Egyszerű egynyári időtöltések a gép előtt tespedőknek. Majd jövőre jön egy nagyobb hülyeség amit fel lehet kapni. Gyanítom hogy a Violetta-hype hatására valami saját éneklős project lesz youtube-on.

2014. júl. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen. Nincs is ezzel igazán bajom, csak nem egészen értettem.
2014. júl. 14. 13:03
 3/3 anonim ***** válasza:

A blog is szöveges történet, a most leírt történetek is szöveges történetek. Annyira nem üt el a blog alapfunkciójától, csak a napló az valós történet míg a másik kitalált.


Egyedül az jön ki rosszul hogy elölről kell hátrafelé olvasni, mert a vége a legfrissebb. Bár szerintem beállítható az iránya.

2014. júl. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!