Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ajak piercing, mit csináljak?

Ajak piercing, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy ajak piercinget csak az a probléma, hogy olyan iskolába járok ahol az ilyen dolgokat nagyon nem szívlelik,benne van a házirendbe hogy tetoválás és piercing viselése nem megengedett,viszont a suliba van pár ember akinek van tetkója. Úgy gondolom hogy nekem ne mondják meg hogy hogyan nézzek ki ,csak már igy se nagyon kedvelnek a tanárok félek hogy ezért kirúgnának,de nagyon nagyon szeretném azt a pc-t!!! Ja és gimibe járok most megyek 11-be!
2014. júl. 14. 23:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok,de az én sulimban sokaknak van,és nem szólnak érte,szóval én nemsokára megcsináltatom,csak gyakorlaton le kell ragasztanom.Kérdezd meg az igazgatót vagy egy tanárt,bár nem hiszem hogy olyan szigorúan vennék,ha másoknak meg tetoválása van.Vagy ha úgy szabad,akkor ragaszd le mig suliban vagy...
2014. júl. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!