Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy olyan embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy olyan embert kiverni a fejemből, akiben nagyot csalódtam, undorodom az egésztől, de nonstop ezen kattogok? Nem tudom, hogy űzhetném ki a fejemből, eddig semmi sem segített.

Figyelt kérdés
2014. jún. 30. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:

én is ugyan ebbe vagyok

Fiú vagy?

2014. jún. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lány.
2014. jún. 30. 14:55
 3/9 anonim ***** válasza:

én is

én barátommal vagyok így

gondolod beszélgethetünk erről

2014. jún. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Veletek mi történt?
2014. jún. 30. 14:59
 5/9 anonim ***** válasza:
aha ezzel én is így vagyok..... írj rám,beszéljünk!!
2014. jún. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én még mindig fiú vagyok... :-)


Ne akard kiverni a fejedből, ez a lényeg, és az idő mindent begyógyít... :-)


Mindenki csalódik, sőt egyfolytában, erről szól az élet... ...ami elmúlt, az megtörtént, nem tudod megváltoztatni.


...és mégvalami, amik történnek az életben, azokat Te is akartad, az más kérdés, hogy utólag okos az ember... :-)

2014. jún. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazad van. Tudom én.:) Meg csalódtam már máskor is,idővel elmúlt,tudom,hogy ez is elfog,de...ilyen szinten még nem csalódtam sosem. És tele van a fejem," hogy lehet valaki ilyen ember" kérdéssel.
2014. jún. 30. 15:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is nagyon sok mindentől undorom de legfőképp a családnak nem nevezhető lényektől akik tönkre basszák az életem.


Keres valami hobbit, nem tudom foglald le magad nem tudsz mit tenni.

2014. jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én kb. fél éve csalódtam iszonyatosan egy fiúban.Az első 3 hónapban rengeteget kattogtam a dolgon,rengetegszer beszéltünk a barátnőimmel erről. aztán jött egy-két srác randiztunk,jöttek a vizsgák,előrehozott érettségi. Program program hátán és egyre kevesebbet gondoltam rá.tulajdonképpen nem volt rá időm,és most már nem is érdekel csak hálás vagyok a döntésének.

Tudom amikor azt mondják az idő segít,rossz ezt hallani de tényleg így van :D Addig is csinálj programot itt a nyár,bulik,fesztiválok,jó idő :DD

18/L

2014. jún. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!