Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szeretethiány miatt miért...

A szeretethiány miatt miért viselkedik valaki k*rvásan?

Figyelt kérdés

2014. júl. 15. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Pontosan azért mert szeretetre vágyik szerencsétlen, ezért azt hiszi hogy a férfi aki megduja akinek odaadja magát szereti pedig NEM, pont az ellenkezője csak "arra" kell neki nem hogy nem szereti semmit nem érez iránta csak egy eszközként kezeli aki csillapíthatja a vágyát , csak egy husdarabnak tekinti tárgynak amit eldobhat, mint az alkoholista aki fizikailag már beteg ha nem juthat italhoz ezért magához vesz valami italt mindegy mit csak alkohol legyen, nem tudja értékelni az italt nem tudja élvezni az izét, csak arra kell neki hogy abban a pillantban enyhitse a baját. És ez szomorú de sok ilyen van, nem azért de sosem használtam ki az ilyen lányokat isten lássa lelkem, csak olyan kapcsolatba mentem bele ahol szerettük egymást a lánnyal, én komolyan sajnálom az olyan lányokat akiket igy kihasználnak a férfi társaim haragszom olyan férfiakra is semmi becsületük sincs .

24F

2014. júl. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én itt nem teljesen a fiút látom hibásnak, mert a csaj nem csak egy fiúval csinálja ezt. Az osszes fiú rámászik, de pontosan azért, mert csak jól néz ki. Ha nem nézne ki jól akkor az ismeroseinek negyede nem lenne vele "jóban". A csaj azt mondja, hogy hatalmas szeretethiánya van, és ezért annyira jól esik neki, mikor egy fiú tapizza, fogdozza, szexrol beszél vele. Ilyennek mit lehet mondani, úgy oszintén? Ja, és a fiúk nem tudják, hogy szeretethiánya van, mert ezt csak így "barátnoinek" mondta.
2014. júl. 16. 08:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor sem értek veled egyet, egyszerűen tisztességtelen egy egy olyan lányt kihasználni. De kinek milyen a lelkiismerete
2014. júl. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!