Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 35 hetes kismama vagyok!...

35 hetes kismama vagyok! 2hete beékelődött a baba feje, ez jelentheti azt hogy nem viszem végig? Boldog babavárást nektek!

Figyelt kérdés

2014. júl. 18. 11:02
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim válasza:
rendben kérdező,írni fogunk és neked is könnyű szülést és várjuk az örömhírt :)
2014. aug. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:
Csak haza engedett a dokim hétvégére,teljesen zárt a méhszáj.Hétfőn reggel be kell feküdnöm,félek hogy meg fogják inditani a szülést!Jól vagytok??
2014. aug. 23. 15:56
 43/53 anonim ***** válasza:

Én egyben és abszolut tünetmentesen :) (38 hetes)

Ma voltunk plazaba elég jol birtam és a babó is.De háloinget nem találtam :( Pedig azt még be kell szereznem biztos kelleni fog a korházban.

Előtejem majdnem mindennap van.Kevés ugyan de van.

Nektek is van/volt?


Szoritok Neked hogy addigra beinduljon magától a kisbabó! :)

2014. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:

Örülök neki hogy jól vagy és a baba is :) !Nekünk a kórházba adnak kórházi hálóinget.De viszek én is mert szerintem azt csak szüléskor adnak majd.Előtejcsi nekem nagyon hamar volt ,most is van !


Köszönöm és remélem én is hogy rendben megy mind hármonknál a szülés :)

2014. aug. 23. 20:21
 45/53 anonim válasza:

Sziasztok!

Megszületett a babám 2014.augusztus 27-én hajnali 3 óra 20 perckor.Én vagyok aki augusztus 21-re volt kiírva.Császár lett a vége,most le is írom miért.Augusztus 21-re voltam kiírva,2 naponta kellett mennem NST-re.Augusztus 23-án szombaton 2 nappal a terminus után befektettek a kórházba egyrészt mert messze lakom(20 km-re a kórháztól,ráadásul még a terminust is túl léptem).Jóslófájásaim,rendszertelen fájásaim voltak 23-án szombaton.Vasárnap elment a nyákdugóm.Még vártak az orvosok hátha jönnek a fájások, de csak nem jöttek, csak jóslók,viszont a CTG-n nagy fájásokat mutatott a gép.Aztán 26-án kedd este felhelyeztek egy tágító ballont.Ez beindította a fájásokat olyannyira hogy volt 2 erős 10 perces fájásom és 4 erős,iszonyú kemény 5 perces fájásom volt amikor is szóltam a szobatársamnak hogy azonnal hívja a nővért mert nem bírok megmozdulni sem az ágyban.Aztán vittek a szülőszobára.Este 8-tól voltak fájásaim...szépen indult minden, szépen tágultam bár csak 4 ujjnyira.Kaptam epidurált,bekötötték az oxy-t és burkot is repesztettek, de a baba belekakilt a vízbe ami besárgította.Ez még nem is lett volna olyan nagy baj alapvetően.Egy ideig, kb.az első 3 órában minden rendben ment,majd oxigénhiányos lett a lepényem,de kaptam oxigént minden stabilizálódott.Viszont a baba végig aludt, a szülésznő rázta a hasamat,mert a fiamnak esze ágában sem volt megszületni. :( Sajnos nem fordult be a szülőcsatornába ahogy kellett volna,6 cm-re el volt csúszva a fejecskéje.Hagytak vajúdni még vagy 3 órát,így összesen 7 órát vajúdtam,ebben benne vannak a fájások.Nem tágultam, de a fő probléma az volt hogy nem fordult be a babám a szülőcsatornába.Így éjjel 3-kor döntöttek úgy hogy megcsászároznak.Végig fent voltam,nem altattak.Eleinte megviselt lelkileg, de most már úgy vagyok hogy a babám egészsége érdekében ez egy jó döntés volt akkor.Nagyon szépen vágtak a bugyivonal alatt és ragyogóan gyógyul a sebem.Szinte csak hajszálvágás látható felszívódós cérnával.Majd talán a 2.babám természetes úton jön a világra.Egyszer az életemben meg szeretném tapasztalni a hüvelyi szülést.

2014. szept. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:

Szia gratulálok a babához.

Én is 2014 08 27 én szültem 3800gramm és 53cm lett a fiam.Engem is hétfőn fektettek be túlhordás miatt meg 35km a kórház is.Kedden d.e jöttek a rendszertelen fájások 7 3 10 2 percesek.Este szoltam a nővérkének h szóljon valakinek és vizsgáljon meg,akkor még nem voltam 1 bő ujnyira se nyitva igy nem vittek fel a szülőszobára.Közbe elment a nyákdúgo.Egész éjszaka mértem a fájásokat de szintén rendszertelenek voltak.Majd szerda reggel megnéztek bő 1 újnyi volt.Felvittek a szülőszobára 09:00kor.Búrkot repesztettek én is kaptam oxitocint majd később epidurális érzéstelenítőt ami nem sokat használt... 13:40 kor szoltam h kakálni kell :) 14:00 kor megkeztük a szülést és 14:15kor megszülettett a baba.

2014. szept. 25. 22:20
 47/53 anonim válasza:
Szia!Gratulálok a babádhoz és főleg hogy neked sikerült természetes úton szülnöd.A túlhordással és indított szüléssekkel gyakran császár lesz a vége,de nálunk is volt akinek sikerült természetesen.Nekem 3340 grammal született meg a fiam és 52 centivel.Nagyon gyönyörűséges!Istvánnak hívják.A tiédet hogy hívják?
2014. szept. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

Gratulálok Nektek! :)

Remélem minden rendben van Veletek :)

2014. szept. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim válasza:
igen köszi :) minden rendben van!
2014. szept. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:

Sziasztok :) Igen jol vagyunk remélem veletek is rendbe minden .Holnap megyek 6 hetes vizsgálaatra

Zalánnak hívják imádni való kis fiú :) Nektek miket csinál már a kicsi??

2014. okt. 6. 19:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!