Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez a dianetika? (többi lent)

Mi ez a dianetika? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kitöltöttem unalomból egy kérdőívet aztán (200 kérdéses) akkor volt egy ilyen kiértékelés személyesen, elolvastattak egy ilyen bevezetőt, ami tele volt "ön"-nel, persze csupa kisbetűvel, mit nem mondjak kb Nemecseknek éreztem magam :) , aztán jött a személyes kiértékelést elém raktak egy grafikont amiben +100 és -100 sok volt a -100 közelében a -100 elvileg nagyon rossz, mert logika és mert egyébként személyiségben van jó és rossz :D .


A személyes kiértékelés úgy zajlott, hogy a fickó megkérdezte, hogy változtatnék e magamon valamit, mondom neki kicsit többet kéne mozogjak, de egyébként nem. Aztán mondott nagyon sok ilyen nagyon mélynek tűnő, de mindenkire igaz dolgokat, hogy én boldogtalan vagyok a grafikon szerint, erre ugye az ember visszakérdez, hogy "Annak nézek ki?", erre mondja, hogy az csak máz stb.

Lényeg, hogy nem sikerült meggyőznie, hogy boldogtalan vagyok utána meg azzal érvelt, hogy a képességeimet javíthatom ezzel.

Ezután előkapott egy unszimpatikusan vastag könyvet és kérdezi elolvasnám el, mondom miért ne, erre mondta 5000 Ft lesz, persze nem vettem meg, örülök is neki 1000 Ft alatt is meg lehet szerezni.


Bocsánat, hogy ennyire elhúztam, de egy élmény volt...

Egy szó, mint mi a halál ez a dianetika? Vallás, tudomány, szekta, túrórúdi?



2014. júl. 18. 14:23
 1/6 A kérdező kommentje:

Egyébként valami olyat hallotta, hogy szétszedik az ember személyiségét és ilyen új személyiséget alakítanak ki.

Ha ezt csinálják, akkor se vennék benne részt, ha igazat állítanak.

2014. júl. 18. 14:25
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
A dianetika L. Ron Hubbard sci-fi író által kifejlesztett módszer, gyakorlatilag a szcientológia hivatalos eszméje. Kerüld őket. Minél nagyobb szükséged lenne segítségre, lelki/pszichológiai támogatásra, annál nagyobb ívben. Ha megadtad nekik a személyes adataidat, valószínűleg nem fognak leszállni rólad.
2014. júl. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak a telefonszámom van meg nekik, de az le lehet tiltani, ja meg a nevem, de azzal nem mennek sokra.
2014. júl. 18. 21:05
 4/6 anonim ***** válasza:
majd nyaggatnak nyugi
2014. júl. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Orvoshoz se megyek, ha nem muszáj, nincs szükségem segítségre plusz, hogy én ezért fizessek az kizárt.
2014. júl. 19. 17:15
 6/6 Zsóka__ válasza:
37%
Aztán miért nem szántad rá azt az 1000 Ft-ot, hogy megtudd mi a halál ez a Dianetika?
2015. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!