Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dianetikáról miért iylen...

Dianetikáról miért iylen rossz a vélemény?

Figyelt kérdés
Most néztem egy videót nekem nagyon tetszik, hogy felszabadíthatom a félelmeimet, és teljes életet élhetek vele, és nem viselkedek irracionálisan... Miért ez a so krossz vélemény ? !

2013. máj. 9. 01:39
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
54%

Nem mondod komolyan...

Ilyen hülye szekták nélkül is legyőzheted a félelmeidet, teljes életet élhetsz és racionálisan viselkedsz.

A szcientológiában ha valaki szül, nem ordíthat, csendben kell tűrnie a fájdalmat, mert azt hiszik, hogy ha ordít, akkor a gyerek egész élete gyötrelmes lesz. Nos, mi a véleményed erről?

Egy videóval megnyernek, beállsz a szektába, örülsz, hogy végre teljes életet élhetsz...közben pedig lelkiismeret-furdalásod lesz, mert ráléptél egy fűszálra? :O

Gondolkozz, és SOHA NE MENJ BELE ILYENBE! Ne hagyd magad irányítani, bármilyen megnyerően is hangzik...


Egy videóba persze, hogy nem azt rakják bele, hogy átmossák az agyad, hanem, hogy milyen jó lesz. Ohh persze

2013. máj. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

Oké, ez igaz, mert uyge a csecsemő krban van ez az "alap" elraktározott gondolat (elég hülyén fogalmaztam meg)

de mi bajom lehet, ha a haverommal mondjuk akivel jóba vagyok megbeszélem, hogy előhozza a rossz emlékeimet ? Tényleg van iylen nállam, egyszer nagyon berúgtam 14 évesen pálinkától, azót majdnem hányok a szagától is... ha schientológiával több 100 ilyet leküzdhetnék, sokkal jobb lenne minden... Ha nem állok be "szekta szerűen" csak párszor auditálok, abból mi baj lehet ?

2013. máj. 9. 16:37
 3/37 anonim ***** válasza:
86%
Mert csak a pénzre mennek és a alapítójáról is köztudott hogy a pénzért és a hírnévért találta ki az egészet!
2013. máj. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
De mégis igaznak találom az összefüggéseket, amiket az engrammokról "hallottam" . Velem is van pár dolog, pl a pálinka szagától is hánynom kell kb, mert egyszer berúgtam tőle régen 3 éve, stb... Annyira csak nem hülyeség, még ha pénzt is csinált belőle !
2013. máj. 10. 20:05
 5/37 anonim ***** válasza:
22%
Írhatsz oldalakon keresztül nem fogsz meggyőzi az ellenkezőjéről!
2013. máj. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Én csak érvelek, és hasonló intelligens ellen érvelést várok, hogy megértsem mi a probléma a korábban írt dologról, amit kifejtettem !
2013. máj. 11. 11:58
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Én meg érveltem hogy mi a gond vele!Ez a egész csak pchiológiai manipuláció az aggyal elhitetni hogy jó valami vagy rossz!

Az már megint más hogy te nem fogadod el azt a tényt intelligens érvelésnek hogy pénz érdekű szekta az egész amire a úgynevezett dinetika áll tudományra épül!!


Mindenkinek joga hülyének lenni!

2013. máj. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy pénz alapú, mint minden, mivel egy kapitalista társadalomban élünk, vannak a bárányok és az irányítók... De ha az ember rengeteg minden maitt szorong stb, és ezt kiiktatja egy személy, és boldog életet élek, akkor miért ne fizessek neki pénzt ? Ha nem olyan szélsőségesen tekintek az egészre, mint a "szektások" csak párszor auditálok, mi baj lehet ?
2013. máj. 11. 12:07
 9/37 anonim ***** válasza:
31%

Kicsit auditálok mi baj lehet?Aztán kicsit azt kicsit ezt aztán a szekta mélyén találod magad!

Ősrégi trükk max a nők dőlnek be enne csak egy "kicsit mi baj lehet belőle" trükknek!

2013. máj. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
79%
Figyelj, idióta szekta nélkül is meg tudod oldani az ilyen jellegű problémáidat.
2013. máj. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!