Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ciki ha középiskola alatt...

Kakaos.pampuska kérdése:

Ciki ha középiskola alatt házasodom össze a vőlegényemmel?

Figyelt kérdés

2014. júl. 18. 21:49
 1/5 tomimi2 válasza:

Szerintem, nem menő, de nem is ciki.

Csak az a kérdés hogy alaposan átgondoltátok-e?

2014. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl pesszimista vagyok és naivnak tűnik a dolog, de ha valaki belevág remélem, hogy nem lesz rossz vége. Ellenben a ciki szó valami szörnyű, valószínüleg nem vagyok idősebb nálad, de ezt a szót utoljára egy dohány elleni kampányban hallottam két éve és akkor is elég kínos volt
2014. júl. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az lesz, ha késöbb szétmentek.

A házzaság elött és utánna sokáig azt fogják mondnai, hogy terhes vagy azért házasodtok...(ezt még nálam 30 évesen is mondták, akkor tiniként tuti fogják)

Aztán ha szétmentek akkor meg még a 20éves osztálytalálkozon is ezt fogják csámcsogni.

2014. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én támogatom :) nyugotan de döntésed ha szereted ted azt amit jonak vélsz :)
2014. aug. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem ciki.

Alaposan át kell gondolni. Nekem "csak" eljegyzésem volt, és a hatalmas nagynak gondol szerelem. A kapocslat már évek óta tartott.

Hol van az már?!

2014. aug. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!