Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ők is kórházi dolgozók?

Ők is kórházi dolgozók?

Figyelt kérdés
Láttam pár srácot akik ilyen benzinkannához hasonló tárgyat hordoznak, benne valamilyen folyadékkal. Az egyikkel még a buszállomáson is találkoztam, kezében a kannával, de rest voltam megkérdezni, hogy hova viszi... Túl ciki lett volna! :DD Nekik mi a feladatuk egészen pontosan?

2014. júl. 23. 01:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Első blikkre talán rovarirtók lehettek, de látni kéne a "kannát", hogy biztosat mondhassak.
2014. júl. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valami ilyet kell elképzelned: [link] :))
2014. júl. 24. 13:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk a kórházban az egyik srác mellékesben tisztítószerekkel kereskedik, tőle szoktunk mosószert venni olcsón, ő hozza ilyen "kannákban" :)


A takarítónőnek a kocsiján vannak hasonlók, szóval lehet valamilyen takarítószer van benne. A kézmosó-utántöltőt is ilyenben kapjuk, de azzal biztos nem szaladgál ki senki a buszállomáshoz - hacsak meg nem lovasítja és hazaviszi magának.

2014. aug. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!