Hogyan legyek DJ?

Figyelt kérdés

14-èves srác vagyok ès nagy álmom hogy Egyszer DJ-lehessek!

De nem tudom hogy hogyan kezdjek bele mert semmi tapasztalatom ebben az egèszben!

Komoly válaszokat szeretnek!Előrre is köszönöm!:)



2014. júl. 25. 22:00
 1/6 anonim válasza:
Jó (zenei)hallásodnak kell lenni az az első dolog, ha nincs akkor bele se kezdj.
2014. júl. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mármint mire gondolsz azon belül hogy zenei hallás?
2014. júl. 26. 09:08
 3/6 anonim válasza:
Meg tudd hallani az ütemeket pl egy zene alatti ütemet majd úgy keverd a másik zenét alá hogy ne legyen olyan érezhető a váltás, a ritmusnak ugyan olyannak kell lennie, és pont el kell kapni hogy az ütemek ugyanabban a fázisban legyenek.És ha akarsz saját számokat akkor még fontosabb ez a hallás mert ha semmi ötleted nincs egy saját számhoz szóval nem tudod kitalálni elképzelni akkor nehezen lehetsz jó dj.Nagyon sok dj van, nagy tehetségnek kell lenned, hogy ki tudj tűnni.
2014. júl. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Èrtem!Nekem a faterom tud mixelni ès ezeket meg is mutatta amiket mondtál!

Zenèhez meg lenne ötletem!

2014. júl. 26. 16:17
 5/6 anonim válasza:
Hát akkor hajrá!:)
2014. júl. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
gyakorlás gyakorlás, és gyakorlás
2014. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!