Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Két Vatera weboldal van?

Két Vatera weboldal van?

Figyelt kérdés

Feltöltöttem egy terméket, de valahogyan egy beta.vatera.hu oldalra sikerült, a rendes vatera.hu-n nem jelent meg.

Ez most azt jelenti, hogy két teljesen külön oldalt üzemeltetnek ugyanazon név alatt? Mekkora baromság már ez...



2014. júl. 26. 23:33
 1/3 anonim válasza:

A vatera 2013 október környékén kipróbált egy új felületet. Szépen kezdték áthelyezgetni a dolgokat, pl. a profil módosítás csak ott végezhető. Gondolom kevesebb sikeres volt, mint a réginek, ezért most fokozatosan kezdik visszaépíteni a dolgokat a régire. Így lényegében csak annyi hasznuk volt, hogy egy ideig használhatatlan lett a weboldal, mert az egyik azt mondja menjek oda, ott meg nincs olyan. Visszamegyek a régire, de ott azt mondja, csak az új felületen végezhetem el ezt. A külön és egyben lévő adatbázisokról ne is beszéljek...



Mint mondtam, kezdik lebontani azt a rosszabbik fajta részt (cenzúra).


Jó vaterázást! :)

2014. júl. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez biztos, te honnan tudsz ilyesmit, valami bennfentes vagy? Biztos küldtek volna valamilyen értesítést ilyen fontos dologról. Nekem pénzem is van oda feltöltve, csak szólnának, nem?
2014. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kaptam egy e-mailt, hogy a termékfeltöltés megszűnik. A többi következtetés.


Köszönöm észrevételed!

2014. júl. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!