Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak jó fogyókúrás ötleteite...

Vannak jó fogyókúrás ötleteitek/tapasztalataitok? (L/15)

Figyelt kérdés
Elég fiatal vagyok még (15) de van rajtam valamennyi súlyfelesleg, amit mindenképpen el akarok tüntetni, de ez nem a legegyszerűbb, mert szinte hetek óta alig eszem de a gének miatt nehéz változtatni az alakomon. Van valami jó tippetek?
2014. júl. 29. 13:23
 1/1 anonim válasza:

szinte hetek óta alig eszem.

17f/192cm/64kg.


Ez nem megoldás...sok sok mozgás kell oda.Kocogj,bicikliz,csinálj felüléseket.Zsírosabb ételeket kerülni.

Csak ennyit tudok tanácsolni.

Napi 12-14 gép mellet majd kövi nap 3-5 óra edzés folyamatosan tartom a súlyom átlagát.

Elmondom lánytestvérem 15 éves 14 évesen 80kg volt.Megkért engem hogy segítsek neki fogyni 1 év után meg is lett az eredménye.Minden nap kijött velem egy kicsit futni majd hazaérve egy kis hagyományos testedzés.Sikeresen lefogyott 15kg.Szóval ide nem kel nagy vasziszdasz...

2014. júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!