Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mik a tapasztalataitok az...

Mik a tapasztalataitok az acai berry thin fogyókúrás étrendkiegészítőről?

Figyelt kérdés
mint ahogy a kérdésben is benne van, legfőképp tapasztalatokra vagyok kiváncsi:)
2011. máj. 7. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


De ha úgy döntesz, NE a thin-t vedd, ami kb 2x annyiba kerül, mert UGYANAZ.

2011. máj. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja és még ezt is találtam neked:


Kérdés (2010. 03. 7.)

Sziasztok!

Hallottam már erről az étrendkiegészítőről valóban igaz hogy fogyasztó hatása van? Vacilálok a lugosító diéta és ez között,szeretnék egy kis segítséget:)köszönettel :Tünde


Válasz (2010. 03. 7.)

Ne a fogyás miatt szedd ha szeded, hanem az antioxidáns hatása miatt. A fogyasztó hatása egy humbug, nem is erre való.

2011. máj. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Akkor én vagyok a kivétel, a Acai Berry-vel 12 kg-t fogytam 2 hónap alatt, és azóta minden fogyni vágyó barátom, ismerősöm ezt szedi. Én csakis ajánlani tudom. Aki azt mondja nem fogyott tőle, az azt hiszi, hogy zabálhat ugyanúgy mint előtte és közben fogy. Hát ilyen nincs, csodaszer nem létezik. De ha picit kevesebbet eszel akkor meggyorsítja a bogyó a folyamatot és nem fogsz benne csalódni. Én pl kenyeret nem eszek, ez is nagyon sokat számít.

Szerintem próbáld ki, hidd el megéri!

Sok sikert!

Esetleg megírhatnád a tapasztalatokat :)

2011. máj. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor mégsem ettől fogytál.. Hanem attól, hogy kevesebbet eszel :)))))))
2011. máj. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Itt tudsz többet meg az acai berry ről

[link]

2013. nov. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!