Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Morelife 7-17 fogyókúrás...

Morelife 7-17 fogyókúrás turmixról mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Ilyen nincs hogy fogyókúrás turmix. Az csak szántóvető vakítás. Amit fogyi turmixnak próbálnak neked eladni, az valójában fehérje-szénhidrát turmix, ami optimálisabban van összeállítva tápanyagtartalom arány szempontjából, mint az átlagember péksüti-pörköltszaft-pizza kombója. Tehát ettől nem fogysz.
2009. jún. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezzel kell helyettesíteni két főétkezést.Szóval,elméletileg kellene a segítségével fogyni.

Várom a további válaszokat!

2009. jún. 11. 09:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem használt jóformán semmit,jojózott a szemem az éhségtől de egy kevés lement,(3 kg/2 hét)mert nem pótoltam evéssel!
2009. jún. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem szeretek másolni, de volt egy nagyon hasonló kérdés. SZóval:


Sokkal hasznosabb a tejsavófehérje, ennek a legnagyobb a biológiai értéke, és még ízre is sokkal jobb.

Szóval a shop.builder.hu-n inkább vegyél helyette Scitec - 100% Whey Protein Professional-t, vagy Cytogen - Whey Pro-t. Ez mind a kettő sokkalta jobb minőségű annál, amit te iszol és jóval olcsóbb is...

Lehetőleg a legnagyobb kiszerelést vedd meg mert arányaiban az a legolcsóbb.

Egyébként a 100% Whey Prof.-ból van egyadagos kiszerelés is, árban nem valami jó, de legalább ki tudod próbálni melyik íz tetszik legjobban. Nekem mondjuk a Cappucino az isten. :) Ez jó tejjel is vízzel is de inkább vízzel, ha diétázol.

2009. jún. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Elvileg ebben is tejsavófehérje van. Én is ezt a kérdést akartam kiírni, további tapasztalatok esetleg?
2010. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!