Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bűntudatom van a sok rossz...

Bűntudatom van a sok rossz miatt már megváltoztam de hogyan felejtsem el a múltat? 17/f

Figyelt kérdés
Sok rossz dolgot tettem életemben amivel inkább másoknak ártottam nem magamnak és sokan beszéltek velem de most én is beláttam hogy változni kell ha nem akarok később sittre menni vagy ilyesmi és nem akarok. most elkezdtem megint iskolába járni és kedvesebb vagyok az emberekkel akik nem fogadják el a segítségemet se a bocsánat kérésemet. Mi legyen?

2013. nov. 9. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Bizonyits! Ne terj vissza a regi onmagadhoz! Ha latjak az emberek, h megvaltoztal, tenyleg megvaltoztal, akkor elobb-utobb helyreall minden.
2013. nov. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
3 hónapja nem csináltam semmit.... nem akarok olyan lenni mint voltam de kezdem feladni mert nem támogat senki.
2013. nov. 9. 00:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne add fel! En tamogatlak! :)

De elsosorban magad miatt csinald meg, ne masok miatt! Ha visszacsuszol, az lesz, h: na ugye megmondtam...

Biztos vagyok benne, h meg tudod csinalni!

Am miket csinaltal?

2013. nov. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fel ne add! Csakis előre! Tanulj, ha teheted, mert ez az amiből a normális életed lesz. Ha most elzüllesz, akkor 10 év múlva is pont itt fogsz tartani, de ha kicsit összeszorítod a fogaidat, akkor tiéd a világ. Tanulj a suli mellett olyat ami érdekel, kérd a tanáraid segítségét.
2013. nov. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos sokkal több idő lesz, mire belátják, hogy megváltoztál, mint amennyi idő kellett ahhoz, hogy rossznak ismerjenek meg. Készülj fel arra, hogy lesznek olyanok, akiket nem érdekel, hogy megváltoztál, mert el fognak ítélni. De a legtöbb ember meg fog bocsátani, és segíteni fog ilyennek maradni. Én pl olyan vagyok, hogy ha látom valakin, hogy próbálkozik, és nem rossz ember, akkor mindig bátorítom, mert amilyen volt régen, az már a múlt, ha beláttad hogy az nem vezet jóhoz csak sittre, az a legnagyobb lépés. Úgyhogy a megértő emberek nyitni fognak feléd, és támogatni fognak, lelkesíteni fognak, csak fel ne add! Én hiszek benned:)

A családod amúgy nem segít ebben? Ha olyan napod van, hogy sehonnan nem kaptál egy jó szót se, ők is ott lesznek mindig, és ők is büszkék lesznek ha látják hogy nem adod fel.

2013. nov. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ennek van egy tudománya, azaz több is.

Ha tudod, kik konkrétan az emberek, akiket bántottál, akkor jóvá teheted, amit tettél nekik.


Sok módszer van erre, hogy hogyan lehet ezt sikerrel csinálni, aki ért ehhez, attól kérhetsz tanácsot, hogy hogyan kell. Nekem van néhány tippem, nem vagyok még profi tanácsadó, de ismerem a mediációt, tanultam erőszakmentes kommunikációt, ismerem a 12 lépéses programokat, amikben vannak erre vonatkozó technikák, stb.

Pesti vagy? Mert én igen.

2013. nov. 9. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Sok rossz dolgot tettem életemben amivel inkább másoknak ártottam nem magamnak"

"nem fogadják el a segítségemet se a bocsánat kérésemet."


Segítséggel, meg bocsánatkéréssel kitörölheted... add vissza, amiket elloptál, vagy menj dolgozni és fizesd vissza az árát. Majd azután próbálkozz bocsánatkéréssel. Tettekkel szúrtál ki másokkal, akkor most ne kíméld magad és ne szavakkal akard jóvátenni.

2013. nov. 9. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne add fel, én is régebben egy bunkó voltam.De mostanra, sikerült megváltoznom, neked is sikerülhet. csak egy Motiváció kellene neked.
2013. nov. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!