Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet venni boo kutyust?

Hol lehet venni boo kutyust?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék venni egy boo kiskutyát a lányom 10ik születésnapjára mert nagyon szeretné. De nemtudom hogy hol és kitől.. segítenétek nekem?

Köszönöm:)



2014. aug. 1. 15:48
 1/5 anonim válasza:

Tenyésztőtől és 600-700 ezer forint körül lesz, hozzá még a felszerelések satöbbi!

Szerintem egy kicsit túlzás ez egy 10. születésnapra!

-A lányod nem fog róla gondoskodni, GYEREK

-Nem fogja vinni sétálni, nem fogja tanítani, nem fogja nevelni és játszani sem, mindezt azért mert KAMASZODNI fog, hamarosan. :) Hidd el, minden jobban érdkeli majd, mint az újdonsült kutyája.

-Egy-két hétig cuki lesz, de majd ha a szőnyegre sz.rik, akkor te takarítod, abban biztos lehetsz!

Ne vegyél semilyen kutyát a lányodnak, ameddig nem nő fel. Nekem sem vett az anyukám, pedig én nem olyan vagyok, mint a legtöbb mai fiatal. Jól tette.

Különben is a kutya nem ajándék, hanem egy élőlény.

2014. aug. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ja és egyébként Pomerániai Törpespicc a neve, felejtsétek el ezt a "Boo"-zást már!!! :D
2014. aug. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2lányom van (nem mondtam bocsánat) és kettőjüknek lenne a nagyobbik 16éves:) mondanátok tenyésztőnevet? Azaz hogy kitől vegyem?:)
2014. aug. 1. 17:49
 4/5 anonim válasza:

Itt van az összes tenyésztő, ha komolyan gondoltátok: [link]

De tényleg 600 ezer alsóhangon, és nem sok tenyésztő van Magyarországon, szóval nem nagy a választék.

2014. aug. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben:) köszönöm.
2014. aug. 1. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!