Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy megmentsem...

Mit tegyek hogy megmentsem ezt a barátságot?

Figyelt kérdés

Régebben hárman voltunk barátnők de beláttuk ez így nem jó mert csak féltékenység lett az egészből. Elvileg ketten vagyunk barátnők(Kati és én) Nagyon jól összeillünk, megértjük egymást és elmondunk egymásnak mindent.Szeretem őt mint barátnőm nála jobb barátnőm még nem is volt...

Szoktam beszélgetni egy lánnyal msn-en akivel még nem találkoztam de vele is jól megértjük egymást s jókat beszélgetünk s benne is megbízom és elmondok neki sok mindent ugyanúgy mint Katinak. Kati féltékeny erre a lányra... Igaz szeretek vele beszélgetni de a legjobb barátnőm Kati ráadásul a másik lánnyal még nem is találkoztam... Mit tehetnék hogy bebizonyítsam ő a legjobb barátnőm?? Ki hibázott? Hogyan tehetném jóvá? Nagyon szeretném megőrizni ezt a barátságot... :'(

Kérlek segítsetek...


2010. jan. 11. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Benned és Katiban sok a közös régóta ismeritek egymást nyiltabbak is vagytok egymással.Gondolom én.

Egy új barátnő nem a világ vége sztem nem tartozol neki magyarázattal de valahol mégis jogos a féltékenysége.Fél attól hogy az ÚJ csajszi közétek áll és ezzel őt kifurja a helyéről.Magyarázd el neki hogy még mindig ő a legjobb barátnőd és semmilyen körülmények közt nem cserélnéd le és hogy ez a lány csupán szimpatikus a számodra de nem az új legjobb barátnő jelölt.Tanácsolhatnád a barátnődnek hogy ismerje meg ő is.

2010. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!