Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szellemek leteznek?

Szellemek leteznek?

Figyelt kérdés
komolyan kerdezem lecci valaszoljatok lecci nem hulyesbol kerdem
2014. aug. 4. 03:01
1 2
 11/19 anonim válasza:
Tessék venni egy adag fehér zsálya füstölőt,vagy mirhát, kb. 200 ft,és végig kell füstölni a lakást. nem ártana fehér gyertyát égetni közben,és kérni őket,távozzanak. Nálunk örökletes,hogy a család nő tagjai érzékelnek bizonyos dolgokat,energiákat. Dédmamáról mamára,mamáról lányára,majd rám,és az én lányomra szállt ez tovább. Aki nem hisz ezekben az az ő baja. Illetve nem baj. :) De egyszer odaát a szellemi síkon majd megvitatjuk kinek volt igaza. Szóval a gyertya,egy miatyánk és egy jó füstölés meghozza a kívánt hatást,hidd el! Félni nem kell,hisz nem bántani akarnak,csak ott ragadtak,és segítséget kérnek az átjutáshoz.Ennyi.Valahogy fel kell hívni a figyelmeteket. Ezekhez a dolgokhoz nem kell éjfél,meg vak sötét...ez csak hiedelem. Világos nappal is lehet.A lelkek úgy is ott vannak mindig. Sok szerencsét!
2014. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

most akkor ha enyire hiszel benne azt tudod hogy a szellem és a lélek nem ugyan az .

miatyánk :)))))) most komolyan ez megmár őrdög üzés

csak még anyit az egy dolog hogy téged kicsikorod óta etetnek ilyennel de a kérdezőt minek kell hülyiteni ?

2014. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Az imára mindig szükség van. Ha kell elmondom 3x egy nap. A füstölést 3 naponta végzem,még akkor is,ha olyan valaki volt nálam akiből árad a negatív energia. Itt nem pont az a lényeg,hogy állandóan ,,ördögöt,, űzzünk,és szeánszokat tartsunk. TISZTÍTSUNK! A cinikusságodat elnézve rád is rád férne néha.A tisztítással elmennek mind a hívott,mind a nemkívánatos lelkek,energiák...Mert akár szellem,akár lélek,hívd bárhogy energia mind,van ami jó,van ami kevésbé. De nincs rájuk mindig szükségünk,ezért menjenek.Ha netán hívom pl. a nagyapámat,vagy a bátyámat mert szükségem van rájuk,akkor szívesen fogadom őket,viszont a nap végén meg gyújtom a gyertyát is,és a zsályát is,hogy könnyebben visszatérjenek a saját síkjukra. És ne merd ilyen hangnemben a családomat a ,,szádra,, venni.
2014. aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2014. aug. 6. 15:19
 15/19 anonim ***** válasza:

tisztázuk akkor én nem akkartam a szüleidet megbántani /roszat mondani rájuk

csak anyit akkartam mondani állom világba élsz

csak anyit mondj meg mióta megtisztítod a házat rosz/jó energiától változott valami ?

2014. aug. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
hát tegnap megcsináltam és igen változott már nincsenek ilyen rossz és jó energiák szerintem bevált a módszer
2014. aug. 6. 19:11
 17/19 anonim válasza:
15.50... semmi baj! Lehet ,hogy álomvilágban élünk,de kiegyensúlyozottan,és boldogan. Valahogy mindig minden megoldódik,jól alakul. Pedig voltak már kemény pillanataink az életben.Sajnos. De az imáim meghallgatásra találnak,segítséget mindig kapok,és útmutatást,jeleket.Ha nyitott szemmel,és lélekkel jár kel az ember ,segítenek. Itt konkrétan már az őrangyalokról van szó.De az elment szeretteinknek is van hatása az életünkre..ha...ha hiszel bennük. Ha nem,elhatárolódnak,vagy még is segítenek,csak fittyet hánytok a jeleikre. :/ Örülök,ha lelki támogatás,segítség nélkül is minden olyan az életetekben,amit elképzeltetek. Nekem harcolni kell mindenért. De megéri.Cserébe boldog az életünk. :) Elköszönök. Mindenkinek minden szépet és jót,hosszú és boldog életet.
2014. aug. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

szóval ha meghalnék akkor itt maradnék a családdal/szeretteimel mint energia

és a családom kiüz akarom mondani megtisztitja a házat és ha meg kell segítség visszahív ?

és egyszer azt mondod minden rendbe van utánna meg azt hogy mindenért küzdened kell ......

2014. aug. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
én is sokszor láttam már őket! és szerintem ottt vannak
2015. jún. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!