Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eljön-e a világvége?

Eljön-e a világvége?

Figyelt kérdés

Első sorban természeti katasztrófákra gondolok:Jünnan(kínai város)-t egy 6,1-es erősségű földrengés rázta meg ami több száz halottal járt,Kalifornia északi részén egy hatalmas erdőtűz tombol aminek területe napok alatt háromszorosára nőtt és így átterjedt Oregon államba is,tehát igazi természeti katasztrófa.Nem is kell mondanom,hogy a Kárpát-medence országiban és Lengyelországban hatalmas esőzések és viharok vannak,ezekena helyeken fák dőlnek ki és a tűzoltókat is naponta többször hívják.

Ezekhez hozzá jönnek a katonai konfliktusok,összecsapások(Izrael vs Gáza,Ukrajna vs Oroszország) valamint az Ebola járvány ami újbol felütötte fejét és már rengetegen haltak meg miatta.Szóval,ha így folytatódik akkor bekövetkezhet a világvége?



2014. aug. 5. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem azt ígérte, hogy eljön. Lecsóval várom, mert tudom, azt szereti. Ez meg egy komoly kérdésre adott komoly válasz!

Nem unalmas már ez a huhogás?

57 évem alatt legalább tíz világvége volt, de inkább több.

2014. aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdező, te hány éves vagy? Most olvasol először újságot, mist láttál előszöt híradót? El kell keserítselek: évek (évszázadok, évezredek) óta ez van. A föld reng, az eső esik, a szél fúj, az erdők kigyulladnak és leégnek, a fák meg sokszor kidőlnek. Sőt, a tűzoltókat is sokszor hívják, amióta vannak tűzoltók. Tovább megyek: katonai konfliktusok is relatíve régóta vannak, oszt' a világ még mindig megvan.
2014. aug. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
13 éves!Igaz én még nem gyakran találkoztam ilyen helyzetekkel.
2014. aug. 5. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!