Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy testvérem aki meglop...

Van egy testvérem aki meglop és hazudozik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves..és folyton a pofámba hazudik bármiről van szó,anyámék szemébe is úgy hazudik mintha az lenne az igaz amit ő mondd már többször is lopott tőlem meg a szüleimtől is pénzt,parfümöket meg ilyen hülyeségeket amiket alapból meg kap,már nem tudom hogy hány esélyt adtunk neki hogy úgy viselkedjen mint egy ember,de még csak bocsánatot sem kért azért amiket tett!?Ő azt élvezi hogyha bosszúságot tud okozni nekünk.Mások ellen fordított,engem állított be rossznak,és nekem másokat.Úgy viselkedünk egymással a lakásban mintha idegenek lennénk én nem tudom hogy ő hogy tudja ezt csinálni,hogy nincs bűntudata..És most megint lopott tőlem és nem tudom hogy mit tegyek,hogy megmondjam-e neki?mert én már belefáradtam abba hogy folyton csak a veszekedés van.Mondtuk neki hogy elvisszük pszichológushoz,de nem akart menni,mi meg nem kényszeríthetjük én úgy tudom..:/
2014. aug. 6. 17:19
 1/1 anonim válasza:
Sajnálom, de valószínű drogra kell neki a pénz, nem lehet vele semmit csinálni, akármit akartok majd csinálni támadásként fogja érezni.
2014. aug. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!