Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem érzi úgy más is, hogy...

Nem érzi úgy más is, hogy nincs kizárva egy világvége/új világrend még életünkben?

Figyelt kérdés
Függetlenül mindenféle buta vallástól vagy jóslattól, az utóbbi években rendkívül megsűrűsödtek a keményebb események. Értek ez alatt időjárási anomáliákat, egyik napról a másikra kitörő kisebb nagyobb háborúkat, felbukkanó alapvetően ritka betegségeket és a szimpla társadalmi apátiát. Sosem szerettem az összeesküvés elméleteket és lehet régebben is sok ilyen volt csak nem volt ilyen szinten dokumentálva/közvetítve, de akkor is lehet minimális alapja, hogy a jelenlegi világ nem sokáig tartható fenn.

2014. aug. 6. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
képzelődsz...
2014. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
amiket leírtam, elég valós dolgok. én sem mondom hogy valaha realitása van egy 2012-re megjósóolt eseménysorozatnak, de elég para dolgok történnek manapság.
2014. aug. 7. 01:10
 3/4 anonim ***** válasza:

"rendkívül megsűrűsödtek a keményebb események"

Csak a híradóban.

Amúgy mindig minden korban mindenki úgy érzi, hogy éppen akkor sűrűsödnek a kemény események. Ha nem így van, akkor nem is gondol erre. Önteljesítő jóslatnak hívják ezt.


Mi az a "para"?

Csak szólok, hogy ha ilyenben hiszel, akkor egy felsőbb lényben is hinned kell, mert enélkül ez nem működik.

A világ nagyon nem törődik veled - sem mással.

2014. aug. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Említettem, hogy semmiféle felsőbb hatalomban illetve ehez köthető direkt erőben nem hiszek, amik ilyet előidéznek. Szintén szkeptikusan fogadom, hogy csak most látjuk ennyire erőltetetten és sűrűen az adott eseményeket, ezért is vetettem fel, hogy régen az volt e ilyen felvetésnek helye, vagy szimplán nem közvetítették a hasonlókat.
2014. aug. 8. 03:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!