Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A gyakorikérdések.hu oldalon...

Paperfolder kérdése:

A gyakorikérdések.hu oldalon kik válaszolnak?

Figyelt kérdés
Vannak akiknek mások segítése a szórakozás? Vagy csak a téma érdekli egyeseket? Vagy hogy működik ez?
2014. aug. 10. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:

A magam nevében tudok csak beszélni. Én azért jöttem ide, hogy akink tudok ilyen-olyan dolgokban segíteni ,azoknak segítek.

Megint mások meg inkább szétrúgni a kérdéseket járnak fel ide, mert "az olyan jó".


De ide járnak 10 évesek, és 65 évesek között minden korosztályból fiúk-lányok, heterók-melegek, szóval mindent találsz, mi szem-szájnak ingere.

2014. aug. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azért regiztem, hogy ha nem tudok valamit, itt választ kaphatok, cserébe gyakran szoktam segíteni is, ha tudok, a hülye és fárasztó kérdéseket pedig jobb napjaimon ignorálom, rosszabbakon beszólok...
2014. aug. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a holland virágárusok válaszolnak a kérdésekre.


Engem az érdekes témák vonzanak, illetve más emberek szemszöge. De eredetileg az általános sötétség és homály felezése miatt regisztráltam. Voltak olyan kérdések és válaszok, amik mellett egyszerűen nem tudtam szó nélkül elmenni. Ez motivált a regisztrációra. Idővel belefáradtam, így már csak az érdekességekből szemezgetek. Meg néha trollkodok.

2014. aug. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"A válaszok már készen vannak, csak jól kell kérdezni"- az Építész
2014. aug. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én mikor megtaláltam ezt az oldalt,körbenéztem,és nagyon megtetszett ezért regisztráltam is..Azért regisztráltam fel ide,hogy ha valakinek tudod,segiteni vay tanácsot adni,akkor leirom nekik,és énis szoktam érdéseket irni,ha valami érdekel,vagy ha nemtudok valami,akkor nekem is segitenek :) de utalom az oltogatokat,mikor valami komoly téma,és egyesek rohadt hulyeségeket bevágnak..iritál az ilyesmi...ennyi :D
2014. aug. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!